Konsultacje wizerunkowe i wybór strategii wizerunkowej

Copywriting

Copywriting to coś, czym zajmuję się od lat. Tworzę treści dopasowane do danego kanału komunikacji. Pisałem materiały dostosowane do sklepów, blogów firmowych, stron sprzedażowych i mediów społecznościowych. Współpracowałem wcześniej z  firmami z różnych branży i chętnie o tym opowiem! Lata nauki, pisania, tysiące przeczytanych materiałów i doświadczenie dało mi zaplecze, dzięki któremu piszę najwyższej jakości treści.

Skuteczny copywriting da Ci wyniki wyniki i zwiększy sprzedaż!

Ciekawa opowieść, intrygująca historia, wciągający opis, wartościowa notka, hasła reklamowe lub angażujący post w mediach społecznościowych to prawdziwa sztuka rzemiosła. Twoja strona wyświetli się wyżej w wynikach wyszukiwania, zwiększy sprzedaż lub pozyska więcej lead’ów. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną i omówimy szczegóły!

Zakres pisanych tekstów:

 • Teksty na strony internetowe
 • Opisy produktów i kategorii
 • Mailing i newsletter
 • Slogany i hasła reklamowe
 • Treści dopasowane do mediów społecznościowych 
 • Artykuły sponsorowane – serwisów internetowych, mediów, gazet
 • Teksty do ulotek, katalogów i folderów
 • Teksty specjalistyczne
 • Teksty preclowe (SEO) pod pozycjonowanie
 • Teksty preclowe (SEO) z synonimami
 • Teksty zapleczowe lub na blogi firmowe
 • Teksty perswazyjne nastawione na sprzedaż
 • Ghostwriting
 • Marketing szeptany

Gdy piszęprzykładam wagę do jakość treścipoprawności językowej i skuteczności marketingowej. Wszystkie czynniki wpływają na wycenęjednak efektem  profesjonalne teksty, które będą z godnością reprezentować firmę i pomogą zyskać nowych klientów. 

Dobry copywriter wie, że teksty marketingowe, nawet te najkrótsze, są trudne do stworzenia pochłaniają dużo czasu. Trzeba tworzyć je z myślą nie tylko o Zleceniodawcy, ale też o finalnym odbiorcy i jego oczekiwaniach, a te mogą być wysokie. W wypadku treści, które docelowo trafiają na strony www, trzeba pamiętać o tym, że efekt końcowy ma zarabiać dla Klienta jeszcze długo po wykorzystaniu. Jakość tekstów będzie tożsama z jakością usług klienta, co uwzględniam w swojej pracy.  
 


Możesz mieć na myśli też taki zakres działań:

Marketing i kampanie w Social Media

Konsultacje wizerunkowe i wybór strategii wizerunkowej


 

Copywriter bierze udział w procesie tworzenia reklamy. Znajomość potrzeb konsumentów, otwarty umysł, kreatywność, oryginalność i umiejętności pisarskie z pewnością w tym pomagają. Pisałem już teksty branżowe z różnych dziedzin. Nie ma takich pytań, na które nie można znaleźć odpowiedzi podczas skutecznego researchu

Pisanie tekstów w efektowny sposób to rozwinięta pomysłowość, doświadczenie i wysokie umiejętności językowe. Dobry copywriter opowie interesującą historię, wzbudzi zaangażowanie i stworzy tekst, który wniesie witrynę wyżej w wynikach wyszukiwania. To rzemieślnik, który starannie wykuwa słowa w przekazie firmy tworząc unikalny efekt końcowy. Jako copywriter SEO tworzę również teksty przy pomocy słów kluczowych krótkiego i długiego ogona. Z przyjemnością porozmawiam o moim doświadczeniu i podrzucę portfolio.

Zapytaj o co tylko chcesz, a znajdziemy rozwiązanie

Skontaktuj się ze mną. 

Użyj formularza poniżej lub zadzwoń tutaj – 731 492 016

 

Wpisy na firmowy blog, stronę, opisy produktów, kategorii i inne teksty pod pozycjonowanie skutecznie wyniosą Twoją stronę wyżej w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu klienci znajdą Cię w łatwiejszy sposób wpisując dane hasło lub zapytanie. 

Copywriter Poznań, Copywriting Poznań

%d bloggers like this: