Musisz wiedzieć, że jeżeli masz powody do zastanawiania się, czy chcesz być z tą jedną, konkretną osobą w związku to jest jedno rozwiązanie. Nie powinieneś za nic z nią być.


Nie ma sensu godzić się na mniej. Brać cokolwiek poniżej swoich oczekiwań. Albo wszystko, albo nic. Nie zadowalajmy się połówkami, niech nie imponuje nam coś poniżej poziomu. Jest level którego nie da się ominąć inaczej. Ten level powoduje, że albo wchodzisz w związek razem z drzwiami, futryną, ścianą i mamą z postawą „kurwa tak” albo się zastanawiasz. A jeżeli masz powody do zastanowień próbuj dalej bo obiekt rozmyślań to pudło. Nic z tego nie będzie.


 

– Jeśli przed zastanawiasz się, czy on będzie dobry do związku, to nie będzie.

– Jeśli myślisz, czy na nią zasługujesz, to nie, nie zasługujesz.


Nie ma się nad czym zastanawiać. Pardon, zasada Fuck Yes or Not.

Możesz wejść w związek wcześniej grubo się nad tym zastanawiając. Przerabiając wszystkie za i przeciw. Zyski i straty. Zatrudnić analityka, żeby Ci to kurwa obliczył. Jednak to nie sprawi, że Twój związek będzie pełny intymności i jakiegokolwiek uczucia.

Są problemy, przez które tak nad tym myślisz. Wszystkie są do przejścia. Jeżeli nie da się ich przejść to znaczy, że nie chcesz wystarczająco. A jeżeli nie chcesz wystarczająco to nie ma sensu wchodzić z tą osobą w jakikolwiek związek.


Przecież to jest przepis na zdradę w przyszłości. Przynajmniej jednej ze stron, chociaż wersja z dwiema stronami będzie bardziej prawdopodobna. Nie w tym samym czasie jasne. Zmienialibyście się. Dosyć racjonalne, że jeżeli ktoś nie był pewny na początku, z czasem tej pewności nie nabierze. Zawaha się pewnie nie raz, a niech trafi się okazja i mamy zdradę jak w banku.

Żadnego zastanawiania się albo nici z tego. To musi być pewność na miarę trzech wykrzykników. Inaczej po prostu jest be. Pomijam sprawę, że faceci nie lubią zazwyczaj określać swoich kobiet. Jakby nie patrzeć to już może być obietnica, a obietnice będzie trzeba wypełniać.


 

Ona będzie miała dookoła lepszą opcję od Ciebie. Gdy w Twojej sytuacji się wahała, tutaj nie będzie.

On będzie miał lepszą od Ciebie. Może nawet niekoniecznie ładniejszą. Wszyscy wiedzą, jaka część ciała często przemawia przez facetów. Ale nawet na to pójdzie, jeżeli przy Tobie miał wątpliwości. A wiadomo, że zdrada daje się odczuć bardziej, gdy była z gorszą opcją od Ciebie.


 

Na pewno spotkasz się z wieloma partnerami/partnerkami. Bez względu czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Jeżeli to ma być związek, to albo jesteś pewny na stoprocent, albo dyskwalifikujesz. Nie ma żadnego nie wiem. Jest tak albo cześć. Po prostu

girl-1130761_1920

[efb_likebox fanpage_url=”adrianpredkiewiczpl” fb_appid=”105898233096469″ box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”1″ hide_cta=”0″ ]

Pin It on Pinterest

Share This