fbpx
Czas czytania: < 1 minut

Projekt YouthUp Erasmus + dał mi wiele wiedzy. W tym wpisie zebrałem wszystkie treści, które wrzuciłem na moje Social Media i podczas live.

Zawarłem linki, zdjęcia, informacje poniżej.

(linki do organizacji i grupy na Facebooku znajdują się na dole wpisu)

Zacznijmy od Instagrama

Tutaj wrzucałem zdjęcia dodając trochę wartości w opisach dotyczących przemyśleń, zajęć i innych rzeczy, które robiliśmy. Między innymi tutaj:

#patience is everything 🎯🚨 Każdy chciałby szybkich efektów. Jesteśmy przyzwyczajeni do błyskawicznej obsługi, błyskawicznych zakupów, błyskawicznych związków. Kiedy czegoś nie wiesz to kwestia kilku sekund poszukiwań w Google. Trudno w takich warunkach zaakceptować, że niektóre efekty naszej pracy, ćwiczeń, czy nauki mogą pojawić się po miesiącach, latach. Cierpliwość, to jedna z trudniejszych rzeczy do nauczenia, jednocześnie bardzo cenna. Czasem będziesz pracował tylko wierząc, że Twój cel jest dobry ale nie będziesz znał rezultatów. Dlatego jeżeli nie pokochasz podróży, to odpadniesz. A ta potrafi być długa. Kto powiedział, że kiedykolwiek się skończy 😎 #journey Wiem, że to co zdarza się teraz to efekty wcześniejszej pracy. To, co zdarzy się w przyszłości, to efekt pracy, jaką włożę teraz 😁🤔🎬 #powodzenia #praca #cierpliwość

A post shared by Adrian Prędkiewicz (@adrian_predkiewicz) on

W pobliskich wioskach pomagaliśmy w pracy mieszkańcom. Robiliśmy między innymi schody 😅 Przyznam, że to trochę inny charakter pracy, niż wykonuję. Jednak sama idea pracy to coś bardzo ważnego. #praca to dla mnie jedna z najbardziej intensywnych i ważnych elementów życia. Sam pracuje od wczesnych naście lat i do teraz staram się robić to co robię najlepiej jak się da. I przynosi mi to różne korzyści. A robiąc to nie zapominałem nigdy o potrzebie próbowania nowych rzeczy i podążania zgodnie z pasją! Tego też Wam życzę 🥊😎 #hustle #patience A propo, przygotowuję się do opowiedzenia Wam świetnych i wartościowych rzeczy, których się tutaj nauczyłem. #relacja to coś, od czego zaczynam ale o wszystkim będą jeszcze informacje 😎

A post shared by Adrian Prędkiewicz (@adrian_predkiewicz) on

I kilka innych, które możecie zobaczyć na moim profilu. Systematycznie też wrzucam treści, którymi chciałbym się podzielić na InstaStory.

Wrzuciłem filmik zapowiadający Live na Facebooku:

W nim zawieram bardziej prywatne treści i urywki z naszych przygód w tym pięknym kraju, jakim jest Chorwacja!

(Jeżeli chciałbyś obejrzeć live, możesz go zobaczyć na moim profilu na Facebooku, dodatkowo zachęcam do obserwowania, bo spodobał mi się ten sposób wymiany informacji, wiedzy i czuję, że jeszcze będę z niego korzystał w przyszłości)

Wideo z ucinków nagranych podczas wyjazdu 😎 Prześledziłem materiały i zdecydowałem się zrobić live'a, w którym powiem krótko o:- Kompetencjach przyszłości❗️- Technikach tworzenia zespołu❗️- Amatorskim montażu filmów na smartfonie❗️- Grze na kreatywność(nie powiem o rozwiązaniu)❗️- Organizacjach unijnych pomagających w znalezieniu aktualnych projektów(wymiany, staże, praca), punktach informacji ❗️- Sytuacji na rynku pracy w Bośni, Grecji, Bułgarii, Czarnogórze, Chorwacji, Czechach, Turcji ❗️A pózniej kilka ciekawostek, podsumowanie 💪🏻🥇Mam nadzieję, że będzie interesująco 😇Wstępnie o godzinie 19.00 we wtorek 👌🏻🙉#erasmus #uniaeuropejska #projekty #youthup

Opublikowany przez Adrian Prędkiewicz na 25 czerwca 2017

Tutaj też w opisie możecie zobaczyć tematy w opisie filmiku, których dotyczył live.

A jeżeli chodzi o live to mówiłem między innymi o:

EURES

EURODESK

EURODIRECT

Grupie na Facebooku Youth in Action PL

Darmowa aplikacja do montażu filmów FilmoraGo

Mam nadzieję, że cokolwiek z tego, co wrzuciłem, pozytywnie na Ciebie wpłynęło, pomogło Ci zdobyć nową wiedzę i możliwości.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania

adrianpredkiewiczpl@gmail.com