fbpx

Jak pracuję?

Poniżej opisałem proces, który ma miejsce w większości przypadków, gdy firma lub osoba uzna, że mogę być jej potrzebny. Chciałem go pokazać, bo pomaga sobie to wyobrazić całość i wywnioskować, że wcale nie jest to takie skomplikowane.

Zaufali mi

Firmy, z którymi miałem lub mam obecnie okazję współpracować.

Typowy proces współpracy

Prawdopodobnie tyle sekund potrwa nasza rozmowa, podczas której poznasz odpowiedzi na większość swoich pytań.

1 Etap: ANALIZA
 • Wywiad z klientem 
 • Badanie określonego rynku
 • Analiza konkurencji
 • Analiza grupy docelowej
 • Wyznaczanie konkretnych celów
2 Etap: PROJEKT
 • Przedstawienie mojej oferty 
 • Konsultacja z klientem
 • Ostateczna akceptacja
 • Budowanie strategii
 • Rozpoczęcie działań
3 Etap: REALIZACJA 
 • Prowadzenie określonych wcześniej działań 
 • Analiza osiąganych wyników
 • Porównywanie wyników z celami 
 • Nieustanna optymalizacja strategii
 • Regularne raporty z działań i stały kontakt

ETAP 1 - Pierwsza rozmowa i weryfikacja

To moment, w którym zdecydujesz się ze mną skontaktować. Może dlatego, bo ktoś mnie Tobie polecił, przekonuje Cię moja oferta lub zdarzyło Ci się widzieć efekty mojej pracy. Zacząć możemy podczas spontanicznej, krótkiej rozmowy przez telefon lub wymiany wiadomości. Uzyskasz w ten sposób wszystkie informacje i odpowiedzi na pytania, na których Ci zależy. Bez problemu uzyskasz też ofertę na wybrane usługi. Możliwości współpracy kończą się tam, gdzie kreatywność. Nawet, jeżeli pierwszy raz zlecasz podobne usługi, nie martw się. Prawdopodobnie po opisaniu swoich oczekiwań będę w stanie zweryfikować, co da Ci największe efekty i to zaproponować. Skontaktować się możesz ze mną telefonicznie, poprzez media społecznościowe (Facebook, Instagram, LinkedIn, Snapchat) lub z pomocą maila. Mi to nie robi różnicy, bo bez względu na kanał nic nie zginie, a Ty wybierzesz najwygodniejszy dla siebie sposób.

ETAP 2 - Otrzymanie ode mnie oferty, dopasowanie i podpisanie umowy

Jeżeli już porozmawialiśmy, pewnie wypytałem Cię o najważniejsze rzeczy. Zapytałem o aspekty związane z firmą, marką lub działalnością. Wszystko zapisałem, aby lepiej przeanalizować rynek i dopasować ofertę konkretnie pod Ciebie. Tylko takie działania są w stanie przynieść widoczny skutek.

Podczas etapu drugiego jak najsprawniej przygotowuję ofertę na swoje usługi, które Cię interesują i proponuję optymalne rozwiązania. Gdy już ją wyślę, poprowadzimy następną dyskusję, w której zgłosisz swoje pytania, uwagi i wszystkie inne rzeczy, które przychodzą Ci do na myśl. Ma to charakter luźnej rozmowy. Później wszystko przełożę na techniczne, praktyczne i skuteczne działania.

Kończymy dopasowując ofertę, doprecyzowując szczegóły i podpisując umowę. Ja mogę poprosić Cię o potrzebne materiały (np. zdjęcia, wideo, informacje, inne) lub dostępy (np. do kont w social media). Wszystko zależy od usługi, na którą się zdecydujesz.

ETAP 3 - Realizacja ustalonych działań i osiąganie założonych celów biznesowych dla firmy

Działamy! Trzeci etap to już czas naszej regularnej współpracy. Ja wywiązuję się z umowy dostarczając Ci w czasie produkt, usługę lub efekty, o których rozmawialiśmy wcześniej. Porównujemy to, co zrobiłem i uzyskane biznesowe efekty z celami firmy i ciągle ulepszamy strategię. Wszystko, aby przynieść Ci więcej korzyści.

Regularnie też raportuję swoją pracę i rozmawiam z Tobą lub wyznaczonym do kontaktu pracownikiem, aby być na bieżąco i dopasować swój zakres działań do tych podejmowanych w innych częściach firmy. Trzeba uzyskać spójność!

Przy niektórych usługach jak sesje, czy nagrywanie, projekty szybko się kończą 🙂 Wtedy następnym razem proces możemy przejść szybciej, bo już się znamy. Zależnie od usługi będzie on też dłuższy lub krótszy. Jak widzisz całość nie jest taka skomplikowana, a część procesu od pierwszego kontaktu do podpisania umowy zazwyczaj trwa około tygodnia lub kilku.

Marketing w Social Media

Pisanie tekstów

w

Public Relations

Nagrywanie wideo

Facebook Ads

Szkolenia dla firm

Konsultacje marketingowe

Kompleksowe kampanie marketingowe szyte na miarę

Strategia marketingowa

Fotografia

Porozmawiajmy o Twojej firmie

Skontaktuj się ze mną i zapytaj o to, co Cię interesuje. To chwila, która może pomóc Ci osiągnąć planowane cele.