fbpx

Konsultacje Marketingowe

Jeżeli pracujesz nad strategią marketingową dla swojej firmy lub konkretnymi działaniami i potrzebujesz wsparcia, chętnie porozmawiam podczas konsultacji. Podzielę się wiedzą, która z pewnością się przyda i rozwiążemy każde marketingowe wyzwanie

Planowanie, kreacja, wdrożenia i analiza kampanii marketingowych

Public Relations

Działania marketingowe / reklamowe w mediach społecznościowych

l

Copywriting i Content marketing

Marketing dla sklepów internetowych

Branding

Dlaczego to akurat ze mną powinieneś porozmawiać?

Zdobyłem doświadczenie w zarządzaniu projektami, e-commerce, SEO, wdrażaniu kampanii marketingowych, marketingu w mediach społecznościowych, skutecznym copywritingu i kreowaniu nowych stron.

Szeroki zakres wykonywanych zadań i praca z firmami z różnych branży dały mi umiejętności tworzenia i wdrażania zróżnicowanych kampanii marketingowych według oczekiwań rynku.

Zaufali mi

Firmy, z którymi miałem lub mam obecnie okazję współpracować.

Co tak naprawdę dają Ci konsultacje?

Konsultacje marketingowe dają Ci przede wszystkim wiedzę na temat technik, strategii i sprawdzonych praktyk przy danej grupie docelowej. Podczas rozmowy korzystasz z mojego doświadczenia. Dowiadujesz się, czego potrzebujesz, aby osiągnąć pożądane przez siebie cele. Pomagam Ci stworzyć plan działań i świadomie podejść do marketingu swoich produktów lub usług. Sprawdź sam!

Pracowałem już z firmami wnętrzarskimi, agencjami rekrutacyjnymi, biurami nieruchomości, organizacjami charytatywnymi, start-upami i przedsiębiorstwami z branży przemysłowej.

Zajrzyj też na blog

Kanban – Praktyczne wykorzystanie systemu

Kanban – Praktyczne wykorzystanie systemu

Kanban, o którym chciałbym powiedzieć to system, który jest jednym z odłamów metodyk zwinnych Agile. Pozwala on stosunkowo łatwo zarządzać poszczególnymi etapami projektu dbając o wykonanie danego zadania w określonym czasie i zapobiegając marnowaniu zasobów....

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Konsultacje marketingowe pomagają rozwiązać problemy, które inaczej napiętrzałyby się z biegiem czasu i sprawiały firmie coraz więcej problemów. Bardzo często spotykam się z sytuacjami, gdy klient podczas konsultacji otrzymuje odpowiedź na marketingowy problem, dzięki czemu jest w stanie go rozwiązać. Załatanie takiej dziury wiąże się natomiast ze zwiększeniem sprzedaży i wyników firmy. Konsultacje marketingowe to idealny sposób, aby zyskać know how budowane przeze mnie przy kilkudziesięciu projektach i kilkuset przeczytanych książkach w ciągu kilku godzin. To oszczędność czasu i pieniędzy. Rozmowa i wdrożenie zdobytej wiedzy przekłada się bezpośrednio na późniejsze wyniki finansowe.