fbpx

Nagrywanie wideo 

Filmy, wywiady i relacje z wydarzeń mogą być dźwignią do zainteresowania swoich odbiorców materiałami w ramach content marketingu. Zwiększają skuteczność rekrutacji, pomagają pozyskać kontakty i spełniają inne cele biznesowe. Tworzę i montuję wideo  w podstawowym zakresie, przeprowadzam wywiady i tworzę relację z wydarzeń.

Zalety materiałów wideo

Łatwe utrzymanie uwagi

Nagrywanie wideo w sposób atrakcyjny pozwala utrzymać uwagę widza, zainteresować go tematem, zwiększyć jego świadomość marki i skierować do kontaktu lub wykonania innej akcji. Wideo po prostu się ogląda. Unikniesz w ten sposób zmuszania użytkowników do wysiłku poznawczego.

Wszechstronność zastosowań

 Zmontowane wideo lub przeprowadzony wywiad może służyć zwiększeniu skuteczności rekrutacji w firmie, pokazaniu jej usług, uchwyceniu najpiękniejszych chwil w szczególnych wydarzeniach lub nagranie ciekawego, firmowego kanału na YouTube wzmacniając pożądany wizerunek. 

Co już robiłem?

Wideo jedną z kluczowych części content marketingu

Treści mają spełnić cele biznesowe zawarte w strategii marketingowej firmy. Wyobraź sobie, jakie zwiększenie jakości dostarczanych przez firmę materiałów oferuje dobre wideo. Gdy oprócz tekstów na bloga i sesji zdjęciowych pojawią się u Ciebie również przemyślane, nagrane filmy, osiągniesz cele znacznie szybciej.

Zaufali mi

Firmy, z którymi miałem lub mam obecnie okazję współpracować.

Jak wygląda proces?

PIERWSZY KONTAKT
 • Wywiad z klientem
 • Zweryfikowanie potrzeb
 • Decyzja dotycząca tematyki i celu nagrań
 • Rozmowa o zamyśle i szczegółach

NAGRYWANIE WIDEO

 • Ustalenie terminu i zakresu nagrania wideo
 • Nagranie wideo 
 • Dostarczenie materiału i zebranie wszelkich uwag
 • Wprowadzenie poprawek i przesłanie finalnej wersji
 • Porównanie celów z wynikami

  Przykładowe cele wideo

  Zwiększenie skuteczności prowadzonej obecnie w firmie rekrutacji

  Edukacja potencjalnych klientów w zakresie oferowanych usług i produktów, a także budowanie ich lojalności wobec marki

  Relacje z wydarzeń wewnętrznych firmy i kreowanie wizerunku pracodawcy

  Nagrywanie wideo zgodnie z trendami

  Współczesne trendy w nagrywaniu i montażu wideo wymagają dopasowania swoich materiałów w odpowiedni sposób. Strategicznie zaplanowany materiał oparty na wiedzy jest w stanie zadziałać znacznie lepiej.  

  32 książki, które przeczytałem w 2020 roku

  32 książki, które przeczytałem w 2020 roku

  Jak każdego roku, tym razem również zdecydowałem się zebrać w jedno miejsce wszystkie książki, które przeczytałem. Znalazło się wśród nich wiele prawdziwych skarbów, z których wiedzę cały czas wspominam. Poniżej zawarłem się w kilku słowach opisać każdą z nich. Każdą...

  9 konkretnych pomysłów na wpisy na blog firmowy

  9 konkretnych pomysłów na wpisy na blog firmowy

  Pomysły na wpisy na bloga się skończyły? A może wydaje Ci się, że na blogu firmowym napisaliście już o wszystkim? Okazuje się, że zawsze jest o czym pisać. Tekst natomiast ma spełniać swój cel, który ustalimy przed jego stworzeniem. Właśnie na pomysłach i inspiracjach...

  Skontaktuj się ze mną i ustalmy szczegóły

  Chwila rozmowy pozwoli nam zweryfikować, czy moje usługi nagrywania i montażu wideo są w stanie przynieść korzyści firmie. Porozmawiajmy o opcjach cenowych, celach nagrań, ich zakresie, zamyśle i terminach.