fbpx

O mnie

Mogę śmiało stwierdzić, że równie dużo można zobaczyć sprawdzając moje media społecznościowe od początku. Staram się niczego nie usuwać (nawet jak z perspektywy czasu się wstydzę). Wszystko po to, aby całość była dla mnie pamiątką, do której lubię wracać ale też transparentnym świadectwem dla każdego dookoła.

Mały wstęp

Zawsze mówię, że moją misją jest wkład w życie innych poprzez transparentną i celną reklamę produktów i usług. Chciałbym czynić życie konsumentów w Polsce lepszym sprawiając, by produkty i usługi konkretnych firm były sprzedawane tylko osobom, które naprawdę na nie zasługują. Robię to poprzez czynienie biznesu bardziej przejrzystym, strategiczne planowanie marketingowe, celne i skupione na grupie docelowej kampanie reklamowe, a także prowadzenie szkoleń.

Obecnie planuję, tworzę, wdrażam i analizuję celne kampanie marketingowe dla firm. Poniżej napisałem o kilku z punktów zwrotnych w szukaniu mojej drogi życiowej. Enjoy! 

 

.

.

.

Podstawówka

Na zdjęciu może jestem odrobinę młodszy. W podstawówce w pierwszej kolejności chciałem zostać zawodowym pływakiem. Skończyłem swoją przygodę po zawodach wojewódzkich, w których zdobyłem 3 miejsce. Trzeba było później wybrać – szkoła pływacka lub rezygnacja. Zdecydowałem się zrezygnować.

Następna była piłka nożna. Bardzo kochałem ten sport. Z początku byłem prawym obrońcą. Później prawym pomocnikiem. Miałem na koncie kilka sukcesów, kilka większych turniejów i bramki.  Skończyłem jednak z piłką w momencie, co ze szkołą podstawową. Niektórzy moi rówieśnicy z klubów za to grają dla największych klubów na świecie, gratulacje! 

Gimnazjum

Okres młodzieńczego buntu, próbowania najróżniejszych rzeczy, intensywnego błądzenia, popełniania błędów, szukania swojej drogi i nakierowywania swojej ścieżki zawodowej. 

Przez ponad rok trenowałem sztuki walki, a dokładniej Muai Thai, Boks i Kickboxing. Nagrywałem też rap – udało mi się zagrać nawet koncert na jednym z lokalnych festiwali.

Interesowałem się psychologią i marketingiem. Zaowocowało to czytaniem około pięćdziesięciu książek rocznie, napisaniem swojej książki (której nigdy nie zamierzam wydać :)) i powolnym przymierzaniem się do założenia bloga. 

Wtedy także po raz pierwszy sprawdziłem się w biznesie kupując i sprzedając w internecie. 

Pierwszy Start-Up w liceum

Przełom gimnazjum i technikum to okres, w którym powstał pierwszy pomysł na start-up mój i mojego najlepszego przyjaciela. Idea była wzniosła, nawet wiele rzeczy wtedy powstało, lecz zabrakło nam doświadczenia i wiedzy. 

Akademia edukacji Menedżerskiej

Pierwszy rok liceum to między innymi zakończony z sukcesem roczny, zgrywalizowany kurs menadżerski dla licealistów. Startowało w nim 1000 osób z całej Polski. Udało mi się uzyskać 4 miejsce. Podczas tego czasu poznałem też wielu wspaniałych ludzi z całej Polski, z którymi przyjaźnię się do dzisiaj.

Jakie mieliśmy panele tematyczne podczas tego kursu?

  • Wzmacnianie przewag konkurencyjnych
  • Zarządzanie kapitałem ludzkim
  • Finansowanie działalności biznesowej
  • Budowanie wizerunku firmy i produktu
  • Międzynarodowe relacje biznesowe 

Gorzów Toastmasters

Nauczyłem się wiele od swoich mentorów i każdego uczęszczającego w kwestii przemówień publicznych, biznesu, życia i innych dziedzin. Niesamowita energia i wsparcie. Jedna z większych dźwigni kariery zawodowej i okazji do zbierania doświadczeń.

Założenie Gavel Club

Udostępniliśmy młodym osobom z miasta możliwość networkingu, trenowania przemówień publicznych, improwizacji i dobrej zabawy. Objąłem wtedy funkcję prezesa. Klub działał niecałe pół roku, a na każdym spotkaniu (odbywały się co tydzień) odnotowywaliśmy frekwencję od 20 do 40 osób, co bardzo nas cieszyło. Owocowało to jeszcze znacznie później, gdyż do teraz wielu z nas ma ze sobą stały kontakt. 

Założenie bloga

Godzenie pracy, prowadzenia klubu, czytania, startowania w olimpiadach, spotkań z przyjaciółmi, własnych projektów i nauki w liceum nie było łatwe. Najbardziej ucierpiał na tym mój sen.

Zdecydowałem się wtedy założyć też blog, na którym będę dzielił się wiedzą i opisywał naukę, jaką wynosiłem ze swoich doświadczeń. Zanim blog nabrał kształtu, jaki ma teraz, był na początku czysto o tematyce lifestylowej z elementami psychologii i marketingu.

Uznałem, że chciałbym mieć takie swoje miejsce w internecie i padło na własną stronę internetową.

Próg dorosłości

Kończąc 18 lat miałem wbrew pozorom już sporo jak na swój wiek doświadczeń zawodowych i nauki życiowej. Nieustannie starałem się rozwijać i zdobywać jak największą ilość kompetencji. 

Podejmowałem się także wielu prac. Zanim rozpocząłem komercyjnie realizować projekty w branży, na początku pracowałem jako magazynier, później ankieter, sprzedawca, recepcjonista, kelner, dostawca pizzy, kosiarz i kierowca. Miało to miejsce jeszcze w liceum po lekcjach lub w nocy. 

 

O Krok Od Fortuny

Mniej więcej w podobnym czasie skompletowałem i zarządzałem pracą zespołu z którym zorganizowaliśmy projekt “O Krok Od Fortuny”. Został on jednym z większych podobnego rodzaju cyklem eventów w Polsce uzyskując wyróżnienie od ówczesnego premiera.

Sukces projektu

“O Krok Od Fortuny” był projektem, cyklem wykładów i warsztatów tematycznych przeprowadzonych dla młodych ludzi myślących nad sposobem zarabiania pieniędzy w najbliższej przyszłości. Nasz spot reklamowy dotarł do ponad 100 000 osób, a w wykładach z przedsiębiorcami uczestniczyło ponad 350 osób. 

Nasz zespół 

Projekt był organizowany w ramach inicjatywy, jaką jest Olimpiada “Zwolnieni z Teorii”. Na zdjęciu nasz zespół podczas gali podsumowującej całą edycję w Warszawie.

Szkolenia i liceum 

Podczas nauki w liceum odbyłem także warsztaty z dziennikarstwa i liczne szkolenia. Zdobyłem certyfikaty z przemówień publicznych, zarządzania projektami, a także marketingu internetowego i mediów społecznościowych. Pracowałem także z pierwszymi klientami. Początkowo w zakresie pisania na zlecenie i komunikacji w mediach społecznościowych.

Kończąc liceum otrzymałem nagrodę i wyróżnienie:

“Najbardziej przedsiębiorczy absolwent rocznika 2014 – 2017”

 

Praca z klientami

Po skończeniu szkoły rozpocząłem współpracę z fenomenalną firmą DecorSystem, gdzie uczestniczyłem w pozycjonowaniu, a także tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowej kilku największych sklepów z branży wnętrzarskiej. Wiele się też nauczyłem, a dobra relacje łączą nas do dzisiaj.

Realizowałem także zlecenia z zakresu copywritingu, project managementu, strategii marketingowej, tworzenia strategii komunikacji i prowadzenia marketingu w mediach społecznościowych dla firm z różnych regionów Polski. Z dużą ich częścią dalej współpracuję, co daje obu stronom dużo satysfakcji.

Odbyłem w tym czasie też dwa dłuższe szkolenia międzynarodowe w Chorwacji i na Cyprze.

Nieustannie…

Pracuję z firmami wnętrzarskimi, biurami nieruchomości, agencjami marketingowymi, organizacjami charytatywnymi, start-upami, agencjami rekrutacyjnymi, firmami z branży IT i przedsiębiorstwami z branży przemysłowej. Szeroki zakres wykonywanych zadań i praca z firmami z różnych branży dały mi umiejętności tworzenia i wdrażania zróżnicowanych, odnoszących sukcesy kampanii marketingowych według oczekiwań rynku. Kompleksowo tworzę i wdrażam strategie marketingowe, obsługuję sklepy internetowe, tworzę treści,  strony, copywriting, prowadzę komunikacji marek, pozycjononuję, pomagam z kryzysami. Szkolę też zespoły wewnętrzne w firmach z powyższych tematów. Jestem wielkim fanem transparentności. Chętnie odpowiadam na pytania i rozmawiam o sukcesach, lecz o porażkach też!

      Zobacz też moje profile:

Zaufali mi

Firmy, z którymi miałem lub mam obecnie okazję współpracować.

Poszerzanie kompetencji i rozwój

Nieustannie skupiam się na tym, aby rozwijać siebie i swoje usługi. Nabieram nowych kompetencji, poszerzam ofertę i możliwości, jakie mogę zaoferować firmom. Dbam o to, aby każdy dzień wykorzystywać na sto procent i zwiększać swoją wartość jako wykonawcy i przedsiębiorcy ale także szkoleniowca, specjalisty, artysty, przyjaciela, partnera, syna, i brata.

Stwórzmy Swoją część historii

Marketing w Social Media

Pisanie tekstów

w

Public Relations

Nagrywanie wideo

Facebook Ads

Szkolenia dla firm

Konsultacje marketingowe

Kompleksowe kampanie marketingowe szyte na miarę

Strategia marketingowa

Fotografia