Copywriting / Pisanie teksów 

Napiszę dla Ciebie teksty, które sprzedają

k

Artykuły na blog firmowy

Strategia content marketingowa

Treści dostosowane pod pozycjonowanie

Treści na Landing Page

Opisy produktów i kategorii do sklepu

Naming I hasła reklamowe

Dla kogo pisałem?

Pisanie tekstów na zlecenie – Dlaczego ja?

Posiadam doświadczenie, które wykorzystam do zrozumienia Twojej firmy i informacji, jakie chcesz przekazać. Następnie skupimy się na treściach, które przełożą się na efekty biznesowe.

Miałem okazję tworzyć treści na landing page, artykuły blogowe, hasła reklamowe, opisy kategorii, produktów i wiele innych. Dzięki współpracy z firmami z tak różnych branży nauczyłem się tworzyć treści, które odpowiadają oczekiwaniom rynku.

Porozmawiajmy o tym, co mógłbym dla Ciebie napisać. Chętnie wyślę też portfolio. Znajdują w nim stworzone przeze mnie, wybrane teksty.

 

Wiedza dostępna na blogu

Porozmawiajmy o Twoim zapotrzebowaniu

Pisanie tekstów na zlecenie pozwala mi mówić językiem firmy. Pokazuję w ten sposób też jej charakter i wpływam na klientów. Robię to skutecznie od lat. To układ win-win, gdyż firmy cieszą się korzyściami biznesowymi, a ich klienci dobrymi produktami. Jeżeli myślisz o tym, aby zlecić, pisanie artykułów blogowych o najróżniejszej tematyce (posiadam doświadczenie w różnych branżach), pisanie spotów i haseł reklamowych, postów do mediów społecznościowych, a nawet ulotek, książek lub przemówień, porozmawiajmy. Każda pora jest dobra.

Zawsze pisałem z pasji. W gimnazjum gdzieś pomiędzy nauką, a realizacją w innych dziedzinach udało mi się napisać książkę, której nigdy nie wydałem. Samo pisanie sprawiało mi przyjemność, a gdy zamieniło się w pisanie tekstów na zlecenie, byłem bardzo podekscytowany. Staram się jednocześnie tworzyć dla siebie, stąd codzienne notatki, pisanie bloga, książki i wiele innych aktywności, które mają nieustannie poprawiać mój kunszt. Technikę szlifuję także czytając. Podczas ostatnich 5 lat przeczytałem ponad 350 książek, co dało mi wiedzę, perspektywy, nowe spojrzenie, a także kreatywność, którą mogę wykorzystać w każdej współpracy. Wszystkie teksty, które tworzę są dostosowane do wyszukiwarki Google i pozycjonują witrynę na dopasowane do Twojej branży frazy kluczowe.

Pisałem już dla firm wnętrzarskich, biur nieruchomości, organizacji charytatywnych, agencji rekrutacyjnych, start-upów, software house’ów i przedsiębiorstw z branży przemysłowej.

Nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku. Jeżeli tym krokiem z Twojej strony będzie kontakt, bardzo możliwe, że znajdziemy odpowiedź na Twoje pytania i zaczniemy współpracować.

Pin It on Pinterest

Share This