fbpx
Czas czytania: 2 minut

Piszę to podsumowanie roku po to, aby miał do czego wracać, gdybym kiedyś się zagubił. Ten rok był kolejnym  najlepszym w moim życiu. Mam nadzieję, że powiem tak o każdym następnym. Zrealizowałem większość celów, które założyłem i wiele się nauczyłem.  

Nigdy wcześnie nie pomyślałbym, że poznam tylu wspaniałych ludzi, zwiedzę tyle miejsc, zaryzykuję życie, przepłynę Sawę wpław, przejdę wypadek samochodowy, przebiegnę półmaraton, będę taki efektywny w pracy, stworzę tak cudowne relacje lub będę się bawił w hostelach w Pradze, Londynie, czy Wrocławiu, Łodzi i wielu innych miejscach. Chciałbym, żeby ten tekst był punktem wspomnień. Dziękuję wszystkim, którzy ze mną są.

Opiszę tutaj tylko wzmianki. W ciągu roku regularnie publikuje więcej materiałów w czasie rzeczywistym na swoich mediach społecznościowych. Jeżeli chciałbyś śledzić następne, obserwuj mnie na Instagramie, Facebooku, Pintereście lub dodaj mnie na snapchacie! W mediach społecznościowych też opisywałem poprzednie wydarzenia, także miłego scrollowania 🙂


Podsumowanie roku 2017 – Poszczególne aspekty

Podróże 

2017 rok był okresem, w którym zrozumiałem ogromną wartość podróży. Na świecie jest ogromnie dużo miejsc, które oszałamiają swoją magią i klimatem. Większość przede mną ale mam nadzieję, że jeszcze dużo zobaczę i doświadczę. Gdy już raz spróbowałem podróży, uzależniłem się zupełnie. Zebrane wspomnienia potowarzyszą mi do końca życia, a zdobyte doświadczenie niezmiennie na mnie wpłynęło. Jeżeli ktokolwiek próbuje odnaleźć siebie i kierunek, w którym chciałby iść, niech zacznie sam podróżować. Stawianie się ciągle w nieznanych sytuacjach, poznawanie ludzi i ryzykowanie przeraża ale daje punkty odniesienia, jakich większość ludzi nigdy nie zdobędzie. Czasem, gdy nie wiesz, co robić, warto wsiąść w samochód i pojechać w ciemno nad morze. W miejsce morza wstaw odpowiednio oddalone miejsce.  

Stawiałem na doświadczenia. Nie wybrałem luksusowego hotelu, nie skupiałem się na głównych turystycznych miejscach ale odczuwałem codzienność lokalnej społeczności. Poznawałem miejscowych i chodziłem tam, gdzie oni. Zbierałem perspektywy próbując zrozumieć otoczkę danego państwa. Pojechaliśmy busem do Pragi. Poleciałem zupełnie sam do Londynu. Spontanicznie przepływaliśmy Sawę z Chorwacji do Bośni, bawiliśmy się z miejscowymi, pomagaliśmy w codziennej pracy społeczności. Ilość festiwali, na których byłem jest nie do zliczenia za pomocą dwóch dłoni. Przeprowadziłem wiele inspirujących rozmów w hostelach, barach, restauracjach i muzeach. Pierwszy raz leciałem samolotem i posłuchałem na żywo swoich ulubionych artystów z dzieciństwa i teraźniejszości. Nie zamieniłbym tego na nic innego. 

It was really awesome 😳😎 Ciekawe jak to będzie za rok 🕤 #abel #theweeknd

A post shared by Adrian Prędkiewicz (@adrian_predkiewicz) on

Podsumowanie to także wpisy, w których ujawniłem niewielką część przeżytych przygód.

Kilka wpisów: 

 Spanie w hostelu – 5 najważniejszych plusów

Jak tanio zwiedzić Londyn? – Moja krótka podróż

Wyjazd na ERASMUSA

Wyprowadzka

Wyprowadzka z mieszkania w Gorzowie. Jedna z odważniejszych decyzji, która całkowicie poprzewracala w moim życiu. Na szczęście na lepsze. 

Półmaraton 

 Wpis – Półmaraton

To w vansach się nie da? 🎯🏅 #półmaraton #proud #runner 😂

A post shared by Adrian Prędkiewicz (@adrian_predkiewicz) on

Nauka 

Niezliczona ilość wydarzeń branżowych, 36 przeczytanych książek, zrobione kursy, szkolenia i certyfikat to tylko niewielka część, w jaką włożyłem serce. Nauka jest ważna, a dróg, dzięki którym można się uczyć istnieje niezliczenie wiele. Nic, tylko je wykorzystywać.  

A to było bardzo miłe, dzięki! 😂 #wygrana

A post shared by Adrian Prędkiewicz (@adrian_predkiewicz) on

Praca 

Zaangażowanie, jakie zawsze okazuję w stosunku do pracy jest dla mnie najważniejsze. To zawsze był aspekt życia, któremu przypisywałem największą wartość i wkładałem najwięcej czasu. Dzięki temu jestem najlepszy w tym, co robię, a przynajmniej idę w tą stronę. Dziękuję całym sobą wszystkim firmom i klientom, z którymi miałem okazję współpracować i współpracuję.

Niezle pracujemy 😅 #Social #media #workshops

A post shared by Adrian Prędkiewicz (@adrian_predkiewicz) on

Tutaj mówię więcej o pracy:  

O mnie

Współpraca

Relacje

Cieszę się, że zbudowałem wartościowe relacje z tak dużą ilością fantastycznych osób. Staram się dbać o rodzinę, przyjaciół i znajomych. Mam nadzieję, że w przyszłości poświęcę im jeszcze więcej czasu.

Jeżeli miałbym zrobić jeszcze podsumowanie tego spisu, użyłbym opisu z tego zdjęcia na Instagramie.

Trochę krótko ale podsumowanie roku to tylko taka moja przypominajka. Jeżeli byłbyś zainteresowany, chętnie o tym porozmawiam. Napisz do mnie!