fbpx

Sesje fotograficzne

 Wykonuję komercyjne sesje fotograficzne. Specjalizuję się głównie w kreatywnej fotografii reklamowej, fotografii wizerunkowej i eventowej. Fotografuję produkty, ludzi, wnętrza, imprezy i innego rodzaju wydarzenia. Poniżej podrzucam swojego fotograficznego Instagrama.

Kreatywna fotografia reklamowa

Kreatywna fotografia reklamowa i fotografia produktowa pozwala przedstawić produkt firmy w niecodziennej i kreatywnej aranżacji. Kreatywne zdjęcia produktowe pozwalają zaciekawić potencjalnych klientów i wyróżnić się na tle konkurencji.

Wykonywana przeze mnie fotografia komercyjna to także klasyczne zdjęcia produktów do sklepów internetowych, pod media społecznościowe lub fotografia modelek do innych materiałów reklamowych firmy. 

Fotografia wizerunkowa

Sesje wizerunkowe w plenerze, w studio lub jakimkolwiek innym miejscu pozwalają na ukazanie swoich mocnych stron w atrakcyjny sposób. Profesjonalne i kreatywne sesje wizerunkowe osób wykonywane mogą być do pracy, biura, mediów społecznościowych lub w innym, prywatnym lub zawodowym celu. 

Fotografia eventowa 

Fotografia eventowa / okolicznościowa, czyli zdjęcia na wydarzeniach to zdjęcia przedstawiające miejsce w ciekawy sposób. Grunt  to złapać te najbardziej magiczne, charakterystyczne i magiczne chwile. Uwiecznienie ich daje wspomnienie na długie lata przywołując przyjemne emocje. 

Fotografia wnętrz

Fotografia wnętrz pozwala przedstawić to, co w nich najlepsze. Pomaga nadać im pożądany charakter, wyeksponować poszczególne produkty i zainteresować odbiorców. 

Uzgodnijmy szczegóły

Wystarczy chwila rozmowy, aby uzgodnić wszystkie szczegóły, zbadać zapotrzebowanie Twoje lub Twojej firmy, a finalnie wycenić sesję fotograficzną i umówić się. Możemy skontaktować się o każdej porze. Jestem otwarty na wszelkie pytania.

Jak możemy zorganizować sesję zdjęciową?

1 Etap: Rozmowa
  • Wystarczy, że zadzwonisz i powiesz mi, jakiego rodzaju sesje chciałbyś zrobić dla siebie i swojej firmy. Ja całość wyceniam i wysyłam ofertę.

2 Etap: Sesja

  • Po akceptacji oferty wykonujemy wybraną, konkretną sesję w danym terminie. Organizuję niezbędny sprzęt i dbam o to, aby całość miała profesjonalny charakter. 
3 Etap: Finał
  • Gdy wykonamy sesję, będę potrzebował chwili na obróbkę zdjęć. Później wyślę próbkę z sesji, a po realizacji przelewu całość. 

Publikacje z bloga

Robienie zdjęć to jedna z moich pasji i czynności zawodowych, jednak jest ich znacznie więcej. Piszę blog, na którym poruszam zarówno prywatne, jak i zawodowe tematy. 

32 książki, które przeczytałem w 2020 roku

32 książki, które przeczytałem w 2020 roku

Jak każdego roku, tym razem również zdecydowałem się zebrać w jedno miejsce wszystkie książki, które przeczytałem. Znalazło się wśród nich wiele prawdziwych skarbów, z których wiedzę cały czas wspominam. Poniżej zawarłem się w kilku słowach opisać każdą z nich. Każdą...

Po co i jak zbudować lejek sprzedażowy w firmie?

Po co i jak zbudować lejek sprzedażowy w firmie?

Pojęcie, którym jest lejek sprzedażowy, szybko zyskało popularność w biznesie i to niezależnie od branży. Wraz z upływem czasu coraz więcej osób przekonuje się w do skuteczności jego zastosowania. Korzyści wynikające z zastosowania tego narzędzia widoczne są...

Pomysły na reklamę firmy lokalnej – Jak zareklamować swoje usługi?

Pomysły na reklamę firmy lokalnej – Jak zareklamować swoje usługi?

Jeżeli zastanawiasz się jak zareklamować swoje usługi będąc firmą lokalną, poniżej stworzyłem kompletny poradnik. Postarałem się, aby przeprowadzić Cię krok po kroku po kolejnych możliwościach i podrzucić co najmniej kilka pomysłów. Reklamowanie firmy usługowej bowiem...

Marketing w Social Media

Pisanie tekstów

w

Public Relations

Inne Kompetencje

Facebook Ads

Szkolenia dla firm

Konsultacje marketingowe

Kompleksowe kampanie marketingowe szyte na miarę

Strategia marketingowa

Nagrywanie wideo