fbpx

Sesje fotograficzne

 Wykonuję komercyjne sesje fotograficzne. Specjalizuję się głównie w kreatywnej fotografii reklamowej, fotografii wizerunkowej i eventowej. Fotografuję produkty, ludzi, wnętrza, imprezy i innego rodzaju wydarzenia. Poniżej podrzucam swojego fotograficznego Instagrama.

Kreatywna fotografia reklamowa

Kreatywna fotografia reklamowa i fotografia produktowa pozwala przedstawić produkt firmy w niecodziennej i kreatywnej aranżacji. Kreatywne zdjęcia produktowe pozwalają zaciekawić potencjalnych klientów i wyróżnić się na tle konkurencji.

Wykonywana przeze mnie fotografia komercyjna to także klasyczne zdjęcia produktów do sklepów internetowych, pod media społecznościowe lub fotografia modelek do innych materiałów reklamowych firmy. 

Fotografia wizerunkowa

Sesje wizerunkowe w plenerze, w studio lub jakimkolwiek innym miejscu pozwalają na ukazanie swoich mocnych stron w atrakcyjny sposób. Profesjonalne i kreatywne sesje wizerunkowe osób wykonywane mogą być do pracy, biura, mediów społecznościowych lub w innym, prywatnym lub zawodowym celu. 

Fotografia eventowa 

Fotografia eventowa / okolicznościowa, czyli zdjęcia na wydarzeniach to zdjęcia przedstawiające miejsce w ciekawy sposób. Grunt  to złapać te najbardziej magiczne, charakterystyczne i magiczne chwile. Uwiecznienie ich daje wspomnienie na długie lata przywołując przyjemne emocje. 

Fotografia wnętrz

Fotografia wnętrz pozwala przedstawić to, co w nich najlepsze. Pomaga nadać im pożądany charakter, wyeksponować poszczególne produkty i zainteresować odbiorców. 

Uzgodnijmy szczegóły

Wystarczy chwila rozmowy, aby uzgodnić wszystkie szczegóły, zbadać zapotrzebowanie Twoje lub Twojej firmy, a finalnie wycenić sesję fotograficzną i umówić się. Możemy skontaktować się o każdej porze. Jestem otwarty na wszelkie pytania.

Jak możemy zorganizować sesję zdjęciową?

1 Etap: Rozmowa
  • Wystarczy, że zadzwonisz i powiesz mi, jakiego rodzaju sesje chciałbyś zrobić dla siebie i swojej firmy. Ja całość wyceniam i wysyłam ofertę.

2 Etap: Sesja

  • Po akceptacji oferty wykonujemy wybraną, konkretną sesję w danym terminie. Organizuję niezbędny sprzęt i dbam o to, aby całość miała profesjonalny charakter. 
3 Etap: Finał
  • Gdy wykonamy sesję, będę potrzebował chwili na obróbkę zdjęć. Później wyślę próbkę z sesji, a po realizacji przelewu całość. 

Publikacje z bloga

Robienie zdjęć to jedna z moich pasji i czynności zawodowych, jednak jest ich znacznie więcej. Piszę blog, na którym poruszam zarówno prywatne, jak i zawodowe tematy. 

Moje podsumowanie 2019 roku

Moje podsumowanie 2019 roku

Pod koniec każdego roku czuje się trochę jak taki bohater. Podziurawiony, poszarpany, wracający przez pole minowe. Zamiast tarczy IPhone w ręce, uśmiech na twarzy i ogromna ilość nowych doświadczeń. 2019 kończy się podobnie jak poprzedni, czyli stwierdzeniem, że to...

30 książek, które przeczytałem w 2019 roku i polecam

30 książek, które przeczytałem w 2019 roku i polecam

Rok 2019 był pełny nie tylko w doświadczenia ale wyjątkowo dobre książki, które udało mi się trafić. Każdego roku staram się czytać dużo, gdyż to poszerza moją perspektywę. Czytanie pozwala mi rozwiązywać problemy, wzrastać, zdobywać perspektywy, wiedzę i zwiększać...

Marketing w Social Media

Pisanie tekstów

w

Public Relations

Inne Kompetencje

Facebook Ads

Szkolenia dla firm

Konsultacje marketingowe

Kompleksowe kampanie marketingowe szyte na miarę

Strategia marketingowa

Nagrywanie wideo