Sesje fotograficzne

Wykonuję komercyjne sesje fotograficzne. Specjalizuję się głównie w kreatywnej fotografii reklamowej, fotografii wizerunkowej i eventowej. Fotografuję produkty, ludzi, wnętrza, imprezy i innego rodzaju wydarzenia. 

Kreatywna fotografia reklamowa

Kreatywna fotografia reklamowa i fotografia produktowa pozwala przedstawić produkt firmy w niecodziennej i kreatywnej aranżacji. Kreatywne zdjęcia produktowe pozwalają zaciekawić potencjalnych klientów i wyróżnić się na tle konkurencji.

Wykonywana przeze mnie fotografia komercyjna to także klasyczne zdjęcia produktów do sklepów internetowych, pod media społecznościowe lub fotografia modelek do innych materiałów reklamowych firmy. 

Fotografia wizerunkowa

Sesje wizerunkowe w plenerze, w studio lub jakimkolwiek innym miejscu pozwalają na ukazanie swoich mocnych stron w atrakcyjny sposób. Profesjonalne i kreatywne sesje wizerunkowe osób wykonywane mogą być do pracy, biura, mediów społecznościowych lub w innym, prywatnym lub zawodowym celu. 

Fotografia eventowa 

Fotografia eventowa / okolicznościowa, czyli zdjęcia na wydarzeniach to zdjęcia przedstawiające miejsce w ciekawy sposób. Grunt  to złapać te najbardziej magiczne, charakterystyczne i magiczne chwile. Uwiecznienie ich daje wspomnienie na długie lata przywołując przyjemne emocje. 

Fotografia wnętrz

Fotografia wnętrz pozwala przedstawić to, co w nich najlepsze. Pomaga nadać im pożądany charakter, wyeksponować poszczególne produkty i zainteresować odbiorców. 

Uzgodnijmy szczegóły

Wystarczy chwila rozmowy, aby uzgodnić wszystkie szczegóły, zbadać zapotrzebowanie Twoje lub Twojej firmy, a finalnie wycenić usługę i umówić się na wybraną sesję. Możemy skontaktować się o każdej porze. Jestem otwarty na pytania.

Publikacje z bloga

Robienie zdjęć to jedna z moich pasji i czynności zawodowych, jednak jest ich znacznie więcej. Piszę blog, na którym poruszam zarówno prywatne, jak i zawodowe tematy. 

Maroko na tydzień – Turystyczny kraj na dziko

Maroko na tydzień – Turystyczny kraj na dziko

Maroko znane jest z turystyki, spokojnych wypraw i nieustannie próbujących Tobie coś sprzedać osób w każdym miejscu w kraju. Jednocześnie ma do zaoferowania kilka miejsc, które niewątpliwie warto zobaczyć. Podczas naszej podróży postaraliśmy się, aby całkowicie poczuć...

Ukraina na Weekend – Kijów i Czarnobyl

Ukraina na Weekend – Kijów i Czarnobyl

Pomysł na odwiedzenie Czarnobyla i Kijowa pojawił się trochę wcześniej niż chęć obejrzenia serialu na HBO. Szczerze mówiąc, razem z Kordianem, najpierw zarezerwowaliśmy loty, a następnie dopiero wziąłem się za obejrzenie serialu. Zrobił jednak na mnie tak ogromne...

Mój weekend w Oslo – Jak zorganizowałem podróż?

Mój weekend w Oslo – Jak zorganizowałem podróż?

Weekend w Oslo to pomysł, który rozwinął się zaraz po tym, jak zobaczyłem, że loty są stosunkowo tanie i co najważniejsze, z Poznania. To pozwoliło zaoszczędzić mi ogromną ilość czasu, jaki w przeciwnym wypadku musiałbym przeznaczyć na dojazd na inne lotnisko w...

l

Copywriting i Content marketing

Tworzę treści od artykułów na blogi firmowe, teksty sprzedażowe, scenariusze, hasła reklamowe aż po treści pod pozycjonowanie. Jeżeli chciałbyś wdrożyć w firmie skuteczny content marketing, to rozwiązanie dla Ciebie

Konsultacje e-marketingowe

Jeżeli zmagasz się z problemem marketingowym lub potrzebuejsz wsparcia przy strategii e-marketingowej, pomogę Ci.  Dostosujemy odpowiednie działalnia i wybierzemy dopasowane kanały

Inne Kompetencje

Obsługa kont firmowych w mediach społecznościowych

Kompleksowo obsługuję konta firmowe w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Snapchat, LinkedIn, a nawet Google+ i YouTube

Branding

Kreowanie silnej marki w internecie to umiejętność, która przynosi ogromne korzyści. Opracujmy strategię, kanały, lejek, stwórzmy treści i sprawmy, aby firma była postrzegana w dokładnie taki sposób, jaki chcesz. Opowiemy Twoją historię najlepiej, jak się da.

Kampanie płatne w mediach społecznościowych

Skutecznie optymalizuję i tworzę kampanie płatne Ads w mediach społecznościowych z pomocą narzędzi reklamowych

Zarządzanie projektami i wdrożenia kampanii marketingowych

Poprowadzę konkretny projekt i wdrożę strategię marketingową z zespołem. Zapewniam support na różnych etapach realizowania kampanii. Jeżeli czujesz, że coś poszło nie tak, skorygujemy kurs i dotrzemy do klientów.

Pin It on Pinterest

Share This