Sesje fotograficzne

Wykonuję komercyjne sesje fotograficzne. Specjalizuję się głównie w kreatywnej fotografii reklamowej, fotografii wizerunkowej i eventowej. Fotografuję produkty, ludzi, wnętrza, imprezy i innego rodzaju wydarzenia. 

Kreatywna fotografia reklamowa

Kreatywna fotografia reklamowa i fotografia produktowa pozwala przedstawić produkt firmy w niecodziennej i kreatywnej aranżacji. Kreatywne zdjęcia produktowe pozwalają zaciekawić potencjalnych klientów i wyróżnić się na tle konkurencji.

Wykonywana przeze mnie fotografia komercyjna to także klasyczne zdjęcia produktów do sklepów internetowych, pod media społecznościowe lub fotografia modelek do innych materiałów reklamowych firmy. 

Fotografia wizerunkowa

Sesje wizerunkowe w plenerze, w studio lub jakimkolwiek innym miejscu pozwalają na ukazanie swoich mocnych stron w atrakcyjny sposób. Profesjonalne i kreatywne sesje wizerunkowe osób wykonywane mogą być do pracy, biura, mediów społecznościowych lub w innym, prywatnym lub zawodowym celu. 

Fotografia eventowa 

Fotografia eventowa / okolicznościowa, czyli zdjęcia na wydarzeniach to zdjęcia przedstawiające miejsce w ciekawy sposób. Grunt  to złapać te najbardziej magiczne, charakterystyczne i magiczne chwile. Uwiecznienie ich daje wspomnienie na długie lata przywołując przyjemne emocje. 

Fotografia wnętrz

Fotografia wnętrz pozwala przedstawić to, co w nich najlepsze. Pomaga nadać im pożądany charakter, wyeksponować poszczególne produkty i zainteresować odbiorców. 

Uzgodnijmy szczegóły

Wystarczy chwila rozmowy, aby uzgodnić wszystkie szczegóły, zbadać zapotrzebowanie Twoje lub Twojej firmy, a finalnie wycenić usługę i umówić się na wybraną sesję. Możemy skontaktować się o każdej porze. Jestem otwarty na pytania.

Publikacje z bloga

Robienie zdjęć to jedna z moich pasji i czynności zawodowych, jednak jest ich znacznie więcej. Piszę blog, na którym poruszam zarówno prywatne, jak i zawodowe tematy. 

Influencer marketing na Instagramie – Co powinieneś wiedzieć?

Influencer marketing na Instagramie – Co powinieneś wiedzieć?

Influencer marketing na Instagramie osiąga granice popularności w świecie reklamy, jednak związany jest z wieloma elementami, które mają wpływ na każdym etapie kampanii. Tylko zadbanie o wspomniane elementy pozwoli na osiągnięcie zadowalającego wyniku. Czym jest ten...

Najlepsze wtyczki do WordPressa  dla podstawowych stron – Darmowe

Najlepsze wtyczki do WordPressa dla podstawowych stron – Darmowe

Budujesz stronę internetową i myślisz o tym, jakie są najlepsze wtyczki do Wordpressa? Interesuje Cię poprawa kontaktu z użytkownikami, szybkości strony lub lepsze pozycjonowanie bloga? Dobrze trafiłeś, bo poniżej wymieniłem dzieląc tematycznie kilka darmowych wtyczek...

l

Copywriting i Content marketing

Tworzę treści od artykułów na blogi firmowe, teksty sprzedażowe, scenariusze, hasła reklamowe aż po treści pod pozycjonowanie. Jeżeli chciałbyś wdrożyć w firmie skuteczny content marketing, to rozwiązanie dla Ciebie

Konsultacje e-marketingowe

Jeżeli zmagasz się z problemem marketingowym lub potrzebuejsz wsparcia przy strategii e-marketingowej, pomogę Ci.  Dostosujemy odpowiednie działalnia i wybierzemy dopasowane kanały

Inne Kompetencje

Obsługa kont firmowych w mediach społecznościowych

Kompleksowo obsługuję konta firmowe w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Snapchat, LinkedIn, a nawet Google+ i YouTube

Branding

Kreowanie silnej marki w internecie to umiejętność, która przynosi ogromne korzyści. Opracujmy strategię, kanały, lejek, stwórzmy treści i sprawmy, aby firma była postrzegana w dokładnie taki sposób, jaki chcesz. Opowiemy Twoją historię najlepiej, jak się da.

Kampanie płatne w mediach społecznościowych

Skutecznie optymalizuję i tworzę kampanie płatne Ads w mediach społecznościowych z pomocą narzędzi reklamowych

Zarządzanie projektami i wdrożenia kampanii marketingowych

Poprowadzę konkretny projekt i wdrożę strategię marketingową z zespołem. Zapewniam support na różnych etapach realizowania kampanii. Jeżeli czujesz, że coś poszło nie tak, skorygujemy kurs i dotrzemy do klientów.

Pin It on Pinterest

Share This