Kategorie Efektywność

27 postów

Efektywność to specyficzna dziedzina w codziennym życiu. Nie uczą jej w szkole, a sami rzadko o niej myślimy. Postanowiłem, że w tej kategorii znajdzie się miejsce dla takiej wiedzy. Dużo materiałów zawrze podstawową wiedzę. Dla tych, którzy efektywność poprawiają przez lata, też znajdzie się dużo treści. Badania psychologiczne, sprawdzone techniki i praktyczne porady, to rzeczy, które tutaj znajdziesz.

Poprawiam swoją codzienną skuteczność nieprzerwanie przez większość życia. Od tego czasu zdążyłem przeczytać na jej temat kilkadziesiąt książek i przetestować tyle samo zasad i reguł. Jeżeli miałbym gdziekolwiek opisać elementy, które działają i te, które nie, to właśnie tutaj. Jeżeli znajdzie się materiał pozyskany z konkretnego wykładu lub książki, chętnie Cię do niej skieruje.

Efektywność

Pomaga nam w zbudowaniu pełniejszego życia. Dzięki planowaniu i określeniu wykorzystywanych technik możemy świadomie zbliżać się do celów. Poczucie przytłoczenia i przepracowania to nie jedyne uczucie, z jakim możesz się budzić.

Poczytaj trochę więcej też w innych moich kategoriach! :)