Kategorie Marketing

17 postów

Marketing to szerokie pojęcie. Oprócz informacji i porad z marketingu, w którym pracuję od kilku lat, często publikuje też przykłady ciekawych kampanii i strategii wykorzystanych przez inne firmy. Często też czytam artykuły i książki związane z marketingiem i mam ochotę podzielić się ciekawymi spostrzeżeniami. Zawsze też z chęcią podzielę się źródłem materiału, badań z których miałbym korzystać.

Marketing stał się moją pasją już kilka lat temu, gdy zobaczyłem jak ciekawie można go wykorzystywać we wszystkich dziedzinach życia. Od tego czasu postanowiłem nigdy nie zabić swojej kreatywności, zbierać doświadczenie i dowiedzieć się najwięcej, jak to tylko możliwe w tej dziedzinie.

Obecnie sukcesywnie wykorzystuję swoje umiejętności przy kampaniach i obsłudze marek. Dzięki temu mogę wykorzystywać swój potencjał i pomysły. O tym więcej przeczytasz w zakładce o współpracy.

Marketing – Dlaczego się dzielę?

Wierzę, że każdy może wykorzystać potencjał tkwiący w tej dziedzinie. Mało tego, czasem świadomość tego, jakie kampanie marketingowe są prowadzone wokół Was może uratować Was przed niewłaściwym zakupem. Tutaj dzielę się kawałkiem wiedzy, którą zdobyłem podczas licznych praktyk. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, odwiedź inne kategorie lub skontaktuj się ze mną!