spanie w hostelu

Współpraca

Współpraca ze mną to przede wszystkim wygoda. Mój priorytet to dojście do sytuacji, w której obie strony osiągają wymierne korzyści. Zawsze dbam, aby wszyscy partnerzy lub pracodawcy, którzy mają okazję ze mną pracować, odczuwali satysfakcję z usług. Kontakt bezproblemowy – jestem online praktycznie bez przerwy.

  • Pomogę Ci wypromować firmę w internecie i zbudować silną markę 
  • Opracuję dla Ciebie strategię wizerunkową adekwatną do marki i oczekiwań
  • Kompleksowo poprowadzę Twoje media społecznościowe zdobywając zaangażowanie, zasięg, większą świadomość marki i zwiększając sprzedaż.
  • Napiszę dla Ciebie teksty, które pomogą Ci zdobyć klientów, zainteresują odbiorców, wzbudzą zaufanie i wniosą Twoją stronę wyżej w wynikach wyszukiwania. 
  • Przeanalizuję Twoje dotychczasowe działania marketingowe wskazując wszystkie niedociągnięcia

Współpraca

 Konsultacje wizerunkowe i wybór strategii wizerunkowej

Marketing i kampanie w Social Media

Copywriting

Więcej o moich doświadczeniach przeczytasz tutaj:

O mnie

Dotychczasowa współpraca – rekomendacje

Poprzednio realizowałem już projekty z wieloma firmami i przedsiębiorstwami. Niektóre z nich były związane z pracą społeczną i udzielaniem się przy pomocy innym, inne nie. Uczestniczenie we wszystkich inicjatywach było wspaniałym doświadczeniem i myślę, że wszyscy, którzy mi towarzyszyli mają podobne zdanie. Po zakończonej i satysfakcjonującej pracy przy różnych projektach i kursach otrzymałem rekomendacje i referencje. Do teraz została mi satysfakcja i super wspomnienia związane z kontaktem z każdym partnerem. Obszerniejszym portfolio chętnie się podzielę, gdy wyślesz wiadomość.

 

  

 

LinkedIn – Profil osobisty

Skontaktuj się ze mną, a odpowiem na każde pytanie

spanie w hostelu

Zdjęcie naszego zespołu z gali “Zwolnieni z Teorii” w Warszawie. Pamiętam jakby to było dzisiaj. Nasz projekt “O Krok Od Fortuny” za pomocą którego pomogliśmy wielu młodym ludziom zdobył specjalne wyróżnienie wicepremiera i wiele nagród. To moment, w którym zapomnieliśmy na chwilę o wszystkich wyzwaniach marketingowych i organizacyjnych, z którymi się zmierzyliśmy i cieszyliśmy się chwilą.

 

Udostępniane przeze mnie materiały na blogu mogą znacznie pomóc Ci osiągnąć Twoje cele marketingowe i osobiste. Materiał w tekstach jednak jest ograniczony. Możliwe, że chciałbyś skorzystać z czegoś więcej. Zapraszam do kontaktu i wejścia w poszczególne zakładki, aby otrzymać informacje o zakresie możliwych działań. Po to powstała możliwość współpracy!

%d bloggers like this: