Marketing i kampanie w Social Media

Marketing i kampanie w Social Media to obecnie jeden z najbardziej efektywnych  sposobów na promocję Twojej firmy, budowanie silnej marki i sprzedaż produktów. Planuję i obsługuję kampanie w mediach społecznościowych od lat. Promowałem marki, wydarzenia, produkty i usługi. Wykonałem już wiele kampanii dla firm i sklepów z różnych branży. Na blogu udostępniam materiały, wartość i dzielę się zdobytą wiedzą.  A gdy się skontaktujemy, chętnie odpowiem na pytania i podeślę portfolio! 🙂

Starczy czytania? 

Skontaktuj się ze mną, uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania i ustalmy szczegóły!

Tel. 731 492 016

(Pod formularzem przeczytasz więcej)

SOCIAL MEDIA NINJA

Jestem specjalistą w prowadzeniu profili firmowych, tworzeniu i udostępnianiu atrakcyjnych i angażujących treści, nawiązywania interakcji z fanami i analizowaniu statystyk. Kreuję kampanie płatne i opracowuję kreatywne strategie generujące duże, organiczne zasięgi. Zapewniam kompleksową obsługę Fanpage’y.

Dlaczego dobrze wykonany marketing i kampanie w Social Media to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy/marki?

 •  Zapewnia dokładne nakierowanie treści na Twoją grupę potencjalnych klientów (grupę docelową)
 •  Wysoki zasięg treści niskim kosztem przy kreatywnych działaniach (w porównaniu do innych platform)
 •  Możliwość zbudowania długotrwałej, zdrowej relacji z klientem dzięki czemu wróci do Ciebie lub poleci dalej (marketing szeptany)
 • Szansa na efekt Viral (szybkie i szerokie rozpowszechnienie interesującej treści w krótkim czasie i niskim kosztem)
 •  Marketing w Social Media dopiero rozwija się w Polsce i ma wiele możliwości. Dzięki temu masz szansę skorzystać z dostępnych metod w skuteczny sposób jako jeden z pierwszych w swojej branży i zdobyć ogromną przewagę na rynku. Dużo firm robi to nieumiejętnie, co sprawia, że masz jeszcze większe szanse.
 • Mniejszość firm, które wykorzystały potencjał, jakie mają marketing i kampanie w Social Media zwiększyły świadomość swojego brandu i sprzedają więcej niż konkurencja
 • Branża promocji w mediach społecznościowych ciągle się zmienia, tak jak trendy. Dzięki temu trzeba być ciągle na czasie, aby prowadzić skutecznie swoją komunikację. Dzięki ciągłemu śledzeniu trendów, przewidywaniu i pracy w środowisku mogę zapewnić, że nigdy nie będziesz do tyłu.
 • Wiele narzędzi dających prawie nieograniczone możliwości
 • W Polsce konto na Facebooku ma ponad 14 milionów osób. Trendy w Social Media na 2018 rok

Social Media, w których mogę poprowadzić komunikację lub kampanie Twojej firmy:

 •  Facebook – Jestem w stanie skutecznie poprowadzić kompleksowo Twój Fanpage lub profil publiczny doprowadzając do celów, które Cię usatysfakcjonują. Ułożę i przeprowadzę komunikację z klientami, która wzbudzi zaangażowanie i zwiększy sprzedaż. Określimy Twoje cele na początku współpracy i dopasujemy strategię. 
 •  Instagram/InstaStory –  Visual Content to podstawa. Niektóre marki prowadzą skutecznie wizualną prezentację swoich produktów, usług i wizji w tym medium, dzięki czemu zgarniają duże części rynku. Dla poszczególnych branży profil na Instagramie daje niesamowite korzyści. Jeżeli zależy Ci na odpowiednim wizualnym przedstawieniu Twojej marki, to dla Ciebie. Oryginalna platforma, która niezwykle szybko się rozwija i tworzy ogromne możliwości. Instagram to szansa.
 • Snapchat – Charakteryzuje się młodszą grupą odbiorców. Sprawdza się przy budowaniu stałej grupy klientów, fanów, zaangażowanej grupy odbiorców, budowaniu świadomości i pozytywnych odczuć wobec marki. Świetnie sprawdza się również w employer brandingu(jak każdy poprzedni kanał).
 • LinkedIn – Kanał ukierunkowany szczególnie zawodowo. Szczególnie skuteczny przy realizacji strategii w sektorze B2B. Ogromna ilość specjalistów i firm w jednym miejscu. 
 • Google +, GoldenLine, Pinterest, a nawet Tinder 

Dlaczego najlepiej się tym zajmę?

Posiadam długoletnie doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju kampanii, Fanpage’y i profili w mediach społecznościowych. Całe życie funkcjonuje w świecie mediów społecznościowych. Nie pamiętam czasów bez technologii, komputera i Social Media zmieniających się przez lata. Marketing i kampanie w Social Media to dla mnie codzienność. Prowadzone przeze mnie profile i marki miały 100 – 20 000 fanów i osiągały świetne wyniki, wzrastające często o kilkaset procent miesięcznie! Sprzedaż się zwiększała, a świadomość marki rosła. Zyskiwałem też doświadczenie przy własnych, dużych projektach. Mówią, że do dobierania skutecznego contentu trzeba mieć talent. Ja posiadam też autentyczne wyczucie w dodawaniu treści dopasowanej do konkretnej grupy docelowej. Skutecznie przeprowadzam analizę. Marki często zatrudniają firmy, które robią nieefektywny, nieautentyczny marketing i kampanie w Social Media pożerając ogromne budżety nie przynosząc odpowiednich rezultatów.  Pozwolę Ci tego uniknąć.

Reklamy, marketing i kampanie w Social Media to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów budowania zaangażowania i społeczności.  Odpowiednio dobrana i poprowadzona kampania nie tylko pomoże Ci zdobyć nowych klientów i wizerunek. Sprawi, że jeżeli tylko przypomnisz od czasu do czasu o sobie i swoich produktach, klienci będą do Ciebie wracać.

Wykonałem już wiele kampanii. Na blogu udostępniam materiały, posty i dzielę się zdobytą wiedzą. Mogę Ci pomóc.

Skontaktuj się ze mną, uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania i ustalmy szczegóły!

 

marketing i kampanie w social media
marketing i kampanie w Social Media

1 Listwy oświetleniowe Decor System Strona główna

 

Zapraszam też na mój profil prywatny na Facebooku i Instagramie i Snapchacie, gdzie dzielę się wiedzą.

%d bloggers like this: