fbpx

Kompleksowe

Doradztwo marketingowe

 

Doradź się w wybranych aspektach marketingu, uniknij błędów, popraw skuteczność i zyskaj ekspercką perspektywę. Przestań przepalać swój budżet reklamowy.

Pomogę Ci  

Ułożyć Twój marketing

Wykorzystuję wiedzę biznesową, kompetencje reklamowe i strategiczne, a także doświadczenie w prowadzeniu marketingu marek, by zwiększać rentowność firm.

R

Strategia marketingowa B2B, B2C, E-Commerce

R

Wprowadzanie produktów i usług na rynek

R

Rozwój sklepu internetowego

R

Generowanie leadów B2B

R

Koordynacja współprac zewnętrznych z agencjami

R

Weryfikacja raportów ze współprac

R

Budowanie marki osobistej

R

Promocja firmy lokalnej

R

Analityka internetowa

Audyt i optymalizacja SEO oraz SEM

Audyt komunikacji w social media (FB, IG, TikTok, Li, Twitter, Pinterest)

Audyt reklam na FB,IG, TikTok, LinkedIn i Google Ads

doradztwo marketingowe

Poznaj bliżej

Doradztwo marketingowe

Doradztwo marketingowe rozumiem jako prowadzenie Partnera przez kolejne etapy marketingu w świecie digital. To praca, która umożliwia znalezienie barier wzrostu, przebicie ich i przyśpieszenie skalowania. Naszym zadaniem podczas doradztwa jest modelowanie rentownego marketingu, w którym będziesz widział jego realne przełożenie na biznes. 

Stałe wsparcie konsultanta, nawet w zakresie godziny lub kilku w miesiącu, pozwala zaoszczędzić tysiące (lub dziesiątki tysięcy) złotych. Inaczej mogłyby one zostać przepalone na skutek nietrafionych decyzji, chaotycznego działania i nieodpowiedniej strategii. 

Otrzymaj pomoc w rozwoju sklepu internetowego, generowaniu wartościowych leadów w B2B, analityce danych, audycie wykonawców lub budowaniu skutecznego działu marketingu. Każda konsultacja kończy się planem działania, zadaniami do wykonania i dokumentem, w których monitorowany jest ich status na przestrzeni czasu. Porozmawiajmy i zdobądź Partnera, któremu zależy na Twoim wzroście.

Proces współpracy

1. Rozmawiamy o Twoich wyzwaniach i nazywamy je, by następnie nad nimi pracować.
2. Określamy zakres doradztwa, który okaże się skuteczny w Twoim wypadku (np. 1h / miesiąc, jednorazowa konsultacja, 10h / miesiąc).
3. Dokonujesz płatności za wybrany pakiet i umówiony zostaje termin pierwszej rozmowy.

3. Dokonujesz płatności za wybrany pakiet i  umówiony zostaje termin pierwszej rozmowy.

4. Podczas spotkania, na którym jestem przygotowany w zakresie Twoich wyzwań, rozwiązujemy każde z nich.
5. Spotkanie kończymy podsumowaniem i zadaniami do wykonania, które zapisujemy w dedykowanym dokumencie online.
6. Umawiamy się na kolejne spotkanie, gdzie robimy dalsze kroki w budowaniu rentownego marketingu Twojej firmy.
7. Indywidualnie układamy plan dalszej pracy.

Moje 

Doświadczenie

Jestem związany z branżą marketingu ponad 7 lat. Zwiększam rentowność firm planując, wdrażając i ulepszając działania marketingowe. Prowadzę zespół Sociends 👨🏻‍💻

Realizujemy marketing, strategie, komunikację, tworzenie treści, wideo, kampanie performance (Meta Ads, Google Ads, TikTok Ads), pozycjonowanie, a także implementację AI (sztucznej inteligencji) w B2B, e-commerce i usługach. 

Pracuję przy zarządzaniu działaniami marketingowymi największych sklepów internetowych w swoich niszach w sektorach B2B i B2C. Zarządzałem procesami przekształcania firm w marki luksusowe i rozwijania nowych marek. Prowadziłem kampanie międzynarodowe, m.in. w Niemczech, Indonezji, Wielkiej Brytanii i Gruzji. Występuję publicznie przed grupami liczącymi od 10 do 300 osób szkoląc, wykładając i prowadząc warsztaty.

Szeroki zakres wykonywanych zadań i praca z firmami z różnych branży na przestrzeni lat dały mi umiejętności modelowania zróżnicowanych, skutecznych strategii i działań marketingowych zgodnie z oczekiwaniami rynku.

Doradztwo marketingowe

Opinie

Zadowolonych klientów

“Chcemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Adrianem Prędkiewiczem i firmą Sociends, która od roku 2019 pomaga nam w kreowaniu wizerunku naszej firmy, głównie poprzez media społecznościowe (wiele profili na Facebooku, profil na Instagramie, kanały YouTube). 

Sociends zaangażowne było również w tworzenie treści i obsługę jednej z naszych stron www. Adrian wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo duże zaangażowanie, kompetencje i odpowiedzialność. Na uznanie zasługuje też fakt, że jego reakcja na nasze potrzeby była natychmiastowa. Dzięki wsparciu specjalistów z Sociends udało nam się osiągnąć wysoki poziom rozpoznawalności i utożsamiania nas z profesjonalnym poziomem usług oraz wiarygodność. Polecamy usługi Adriana Prędkiewicza wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę. 

Jacek Eckstein

Marketing Manager, Prosupport Sp. z.o.o.

„Miałem przyjemność pracować z Adrianem ? Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana ?”

Paweł Niedźwiecki

Programista

Portfolio
doradca strategiczny

Poukładaj marketing

Zbieraj owoce swojej pracy

Każde działanie, które podejmujesz w zakresie digital marketingu, powinno przynosić Ci korzyści finansowe lub wizerunkowe, które są mierzalne. Powinno przynosić Ci też cenne informacje zwrotne, gdy testujesz nowe elementy, a niektóre z nich nie działają. Warto wyciągać wnioski z danych i wprowadzać zmiany, aby jak najszybciej wrócić na właściwy tor. 

Często otrzymuję podobne pytania: 

  • Czy agencja SEO faktycznie wykonuje rzetelnie pracę przy naszym sklepie internetowym?
  • Jaką my wgl mamy strategię w social media i na jakiej podstawie dobieramy komunikaty? 
  • Ile budżetu wydajemy i z jakiego kanału mamy największą skuteczność?
  • Po co nam Tik Tok? 
  • Dlaczego nie rozumiem tych raportów Google Ads? 
  • Czemu wmawiają mi, że mamy dobre wyniki, a sprzedaż nam spada? 
  • Jak zdobyć więcej leadów w B2B? 
  • Co tak właściwie robi ta agencja? 
  • Kto powinien znajdować się w dziale marketingu i jak go zatrudnić? 

Jeżeli podobne kwestie zajmują Ci głowę, porozmawiajmy. Pomogę Ci poukładać Twój marketing – na tym się znam. 

Doradztwo marketingowe

To inwestycja

Pomyśl, że mógłbyś zaoszczędzić kilka lub kilkadziesiąt tysięcy złotych (i kilkaset godzin swoich pracowników) posiadając jedną informację, dane, raport z rynku lub analizę konkurencji. Konsultacja marketingowa jest inwestycją, która optymalizuje Twoje koszty w taki sposób, byś nie popełniał standardowych, powtarzalnych błędów.

Jeżeli masz za sobą zlecanie działań marketingowych lub rekrutację do tego działu, wiesz jak trudne jest znalezienie specjalisty lub agencji, która posiada specjalistyczne kompetencje i zależy jej na Twoim interesie.

Niektórzy wolą oszczędzać na doradztwie i w tym samym czasie przeznaczać niekiedy dziesiątki tysięcy złotych na nieefektywne działania marketingowe mając poczucie, że “coś robią”. Często jedna rozmowa i wstępna analiza potrafi zaoszczędzić tysiące złotych. Szczególnie, gdy Twoje działania marketingowe i reklamowe osiągnęły już pewną skalę.

Porozmawiajmy i zweryfikujmy obszary, w których mogę Ci pomóc.

brief kreatywny jak uzupełnić
Certyfikat Google Analytics 4
Certyfikaty Google Ads

Porozmawiajmy o Twoim wyzwaniu

Rozwijaj firmę ze mną

kontakt@adrianpredkiewicz.pl