fbpx

Modelowanie rentownego marketingu

Zapisz się do Newslettera

 

To nie jest tylko kolejna paczka newsów do otrzymania każdego tygodnia. Zapisując się, raz w miesiącu otrzymasz uporządkowaną, ponadczasową wiedzę, opracowane materiały, a także linki do narzędzi, aplikacji, wydarzeń i materiałów uzupełniających. Pomogą Ci one w prowadzeniu rentownych działań marketingowych, usprawnianiu firmy, a także organizacji codziennego życia.

Ponadczasowa wiedza i informacje pomagają zaoszczędzić czas

Bez SPAM’u

Rozwijasz firmę i zastanawiasz się nad skutecznymi sposobami skalowania? Stworzyłeś sklep internetowy i chciałbyś sprzedawać więcej? Myślisz nad skutecznymi metodami promocji i rentownym marketingu? A może chcesz zmienić model w swoim biznesie lub zrobić coś nowego?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na minimum jedno z powyższych pytań, to newsletter dla Ciebie. Zapisz się i otrzymuj jedną bezpłatną wiadomość w miesiącu.

Marketing, biznes, organizacja

Materiały i opracowania dla subskrybentów

Własne opracowania

Wiele z newsletterów, do których zapisywałem się w ostatnich latach była bardzo podobna. Otrzymywałem kilka newsów i propozycje produktów, które mogę kupić od twórcy. Tutaj znajdziesz moje własne opracowania materiałów, sugestie, komentarze i idącą za tym realną wartość.

Impuls do wprowadzania zmian

Otrzymasz nie tylko newsy, które możesz znaleźć na pierwszym lepszym portalu. Każdego miesiąca zapoznasz się z nowymi zagadnieniami biznesowymi, marketingowymi i organizacyjnymi, które pomogą Ci wprowadzić realne zmiany w firmie i w życiu. Wszystko to uzupełnione o badania, ciekawe linki i narzędzia wspomagające. 

l

Wiedza niedostępna nigdzie indziej

Twórcy kursów internetowych kazaliby zapłacić za wiedzę z tego newslettera tysiące złotych rocznie. Zależy mi na tym, by stworzyć społeczność z dostępem do wiedzy i możliwością wymiany doświadczeń w zakresie biznesu, rentownego marketingu i organizacji. Wiele z materiałów i opracowań w tym mailingu nie będzie dostępna nigdzie indziej. 

Kategorie tematyczne 

Wiedza napędzająca wzrost 

Modelowanie biznesu

Rozpracowywanie obecnych modeli biznesowych, badań i najnowszych trendów rynkowych. Pomysły na budowanie nowych strumieni przychodów, gotowe narzędzia i case studies.

Strategia

Budowanie strategii marketingowej i biznesowej z pomocą najskuteczniejszych narzędzi, product discovery, wytyczne do przeprowadzania pivotów i tworzenia przewag z szansą na zdobycie swojej niszy.

Praktyczne sposoby organizacji życia prywatnego

Historie i ocena różnego rodzaju metod organizacji życia prywatnego, przeprowadzania zmian i wyzwań mentalnych podczas prowadzenia firmy.

Trendy w świecie biznesu i marketingu

Będziesz na bieżąco ze zmianami zachodzącymi w przyzwyczajeniach konsumentów, sztucznej inteligencji (AI) działaniach marketingowych i tworzeniu modeli biznesowych.

Modelowanie rentownego marketingu

Opracowanie badań, newsów, specjalistycznych teorii i pomysłów na usprawnienie współpracy z agencjami marketingowymi i budowanie rentowności każdego z obszarów marketingu.

  • Komunikacja (social media, budowanie społeczności, zarządzanie wizerunekiem)
  • Performance (Meta Ads, LinkedIn Ads, Google Ads, TikTok Ads)
  • Content & SEO (tworzenie skutecznych treści i pozycjonowanie w wyszukiwarkach)
  • Analityka internetowa (wskaźniki ważne dla biznesu, narzędzia i ich konfiguracja)
  • Rozwój sklepów internetowych (UX, UI, marketing, strategia produktowa, oprogramowania e-commerce i ekspansja zagraniczna)

 

Całość opracowana w taki sposób, aby dawała wartość głównie przedsiębiorcom i menadżerom działającym w B2B, e-commerce i branży usługowej. Skupię się na tym, gdzie mam największe doświadczenie, sukcesy i porażki. 

Moje 

Doświadczenie

Pracuję w marketingu ponad 7 lat, a w tym czasie przeszedłem ścieżkę od copywritera piszącego tysiące tekstów, przez performance specjalistę cały dzień siedzącego przy kampaniach, pozycjonera stron i sklepów SEO, social media managera, stratega, analityka i project managera. 

W 2018 r. stworzyłem Sociends i od tego czasu, razem z zespołem, pomagamy firmom z branży usługowej, B2B i e-commerce modelować skuteczny marketing. Wspieraliśmy co najmniej kilka marek, które startując z naszą strategią, przy wsparciu wykonawczym i doradczym, w ciągu paru lat urosły do poziomu liderów w swoich niszach. 

Wiem, że zyski w biznesie powinny zostać zaprojektowane, zanim trafią na konto. Pozostawiając to przypadkowi podejmujesz duże ryzyko. 

Prowadzę też swoje social media, gdzie m.in. staram się mówić o dobrych praktykach współpracy z agencjami marketingowymi i innych elementach marketingu.

konsultant marketingu