fbpx

Partnerska

Obsługa marketingowa

 

Zleć działania profesjonalistom, którzy wiedzą, że skuteczny marketing i sprzedaż powinny zostać odpowiednio zaprojektowane. Pomagam poukładać digital marketing i uprofesjonalnić każdy jego element.

Zwiększ rentowność marketingu ze mną

Komunikacja

Zbuduj markę, którą pokochają klienci i osoby, które dla niej pracują. Skutecznie angażuj społeczność, zarządzaj wizerunkiem i modeluj wzrost swojej firmy.

R

Prowadzenie profilu na Facebooku

R

Prowadzenie profilu na Instagramie

R

Prowadzenie profilu na Pinterest

R

Prowadzenie profilu na TikToku

R

Prowadzenie profilu na LinkedIn

R

Prowadzenie profilu na Twitterze

Zadbamy o 

Performance

Zadbaj o efektywność swoich reklam, zwiększ sprzedaż, wygeneruj więcej leadów i poukładaj marketing w taki sposób, by stał się rentowną inwestycją. Jestem jednym z niewielu specjalistów w Polsce, który zdaje oficjalne testy i został certyfikowany przez Google.

R

Meta Ads (Facebook + Instagram)

R

Google Ads (Google + YouTube)

R

LinkedIn Ads

R

TikTok Ads

R

Twitter Ads

R

Pinterest Ads

Certyfikaty Google Ads

Kreatywny Partner

Content & SEO

Buduj długoterminowe przewagi konkurencyjne i wysokiej jakości treści, które staną się wisienką na torcie Twojego marketingu. Twórz wartościowe materiały, z którymi odbiorcy chętnie się zapoznają.

Artykuły blogowe

Opisy produktów i kategorii

Teksty kreatywne

Wideo

Grafika

Naming

SEO

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie sklepów

Pomogę Ci

Ułożyć Twój marketing

Pomogę Ci w skutecznym zarządzaniu wizerunkiem, generowaniu leadów w B2B, wdrażaniu rozwiązań opartych o AI (sztuczną inteligencję), a także zwiększeniu sprzedaży w sklepie internetowym.

Zbudujemy dla Ciebie społeczność zaangażowanych użytkowników, a także przeanalizujemy skuteczność obecnych działań, wdrażając udoskonalenia. Rozwiniemy Twój kanał na Tik Toku, YouTube tworząc wideo. Zostaniemy Twoim zewnętrznym działem marketingu.  

Kompleksowo zaopiekujemy się Twoimi działaniami marketingowymi i będziemy modelować je w taki sposób, aby stały się rentowne dla biznesu.

Doradztwo marketingowe

Partnersko

Przeprowadzę Cię przez cały proces

Utrzymuję partnerskie podejście do współpracy, prowadząc przez każdy aspekt modelowania marketingu. Przedstawiam zarówno mocne, jak i słabe strony poszczególnych rozwiązań. Wchodzę w biznes klienta, poznając branżę od środka i eksploruję poszczególne opcje wybierając te, które dadzą największe szanse na wzrost. 

Wiem, że zyski w biznesie powinny zostać zaprojektowane, zanim trafią na konto. Pozostawiając to przypadkowi podejmujesz duże ryzyko. 

Zapewniam, wraz z moim zespołem, kompleksową obsługę marketingową. Pracując z nami zyskujesz zaangażowanego Partnera biznesowego, któremu zależy na rozwoju Twojej firmy.Zespół 

Zaangażowany i nastawiony na wynik

Jesteśmy zespołem zaangażowanym w pracę dla każdego klienta. W Sociends łączymy kompetencje marketingu i doradztwa strategicznego, by prowadzić firmy w stronę zwiększenia rentowności i lepszych wyników reklamowych jako stały partner.

Czytasz raporty, z których nic nie rozumiesz? Widzisz brak leadów, rezultatów i rozwiązań, które pomogłyby Ci wzrastać? Zacznijmy razem pracować. Zrób krok w kierunku modelowania rentownego marketingu.

Regularne raportowanie

Wsparcie strategiczne

Terminowość

Transparentność

Lejki kampanii sprzedażowych

Uczciwe stawki

Realizowane

Projekty

Mamy doświadczenie w kilkuletnim prowadzeniu marek od zera do osiągnięcia pozycji lidera w swojej niszy. Pracowaliśmy już dla branży technologicznej, SaaS, SH, projektowania wnętrz, budowlanej, nieruchomości, przemysłowej, produkcyjnej, e-commerce, prawnej, medycznej, agencji pracy i wielu innych.

doradztwo marketingowe

Kiedy się do mnie zgłosić?

Zobacz kilka przykładów sytuacji, w których pomagamy klientom. Przedstaw nam swoje wyzwanie i wysłuchaj proponowanych opcji. Znajdźmy wspólny język.

Chcę wygenerować więcej leadów w biznesie B2B

Zbudujemy dla Ciebie komunikację opartą o realne przewagi i język korzyści. Zadbamy o skuteczne reklamy, które zapewnią Ci dopływ nowych klientów.

Mamy doświadczenie z B2B. Budowaliśmy komunikację marek i reklamy w tym segmencie sprawiając, że w perspektywie kilku miesięcy potrafiły zagospodarować swoją, nawet bardzo konkurencyjną niszę. 

Dobrze czujemy się w sytuacjach, gdzie kluczowym czynnikiem jest edukacja klienta w zakresie rozwiązań, pokazanie przewag konkurencyjnych i nieszablonowe podejście. Istnieje co najmniej kilka przypadków, w których pokazaliśmy potencjalnie “trudną” branżę w zrozumiały sposób komunikując skutecznie propozycję wartości firmy.

Chcę zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym

Współpracujemy ze sklepami internetowymi i jesteśmy oficjalnym Partnerem Selly.pl. Marketing w branży e-commerce to nasza codzienność. Pomagamy w układaniu i komunikowaniu oferty sklepów internetowych, komunikacji w mediach społecznościowych, a także reklamach płatnych.

Podpowiemy Ci, które kanały będą najskuteczniejsze w Twoim przypadku (np. Google Ads), a następnie ustawimy całość tak, by przyniosły jak największą korzyść. 

Skalowanie sklepu internetowego wymaga dopracowania wielu elementów. Pomożemy w odkrywaniu i analizowaniu każdego z nich. Jestem certyfikowanym przez Google specjalistą Google Analytics.


Więcej o mnie.

Chcę rozwinąć się na rynku lokalnym i branży usługowej

Zależy Ci na ciągłości w obsłudze klientów? Chcesz zminimalizować ryzyko przestojów? Marketing firmy lokalnej w sposób znaczny różni się od tego, który realizuje się w branży B2B lub e-commerce. Poprawnie zaplanowany, a następnie egzekwowany pozwala na budowę zaangażowanej społeczności, która raz za razem będzie do Ciebie wracać. 

Podobnie jak w innych przypadkach, konieczne okazuje się tutaj poukładanie komunikacji i reklam w taki sposób, aby odpowiednio przedstawić realne przewagi konkurencyjne, do konkretnej persony klienta. Dostosowujemy cele, grupy i kreacje do biznesu lokalnego, aby pasował do języka Twoich klientów. 

Promujemy marki od lat na rynku lokalnym pomagając im wybrać kanały. Niekiedy dzielimy się wyodrębnionymi działaniami pomiędzy pracowników firmy i nasz zespół, aby wspólnie działać na rzecz zwiększania wyników.

Chcę zbudować wizerunek pracodawcy celem pozyskania pracowników

Twoja konkurencja pozyskuje nowych pracowników skuteczniej? Chcesz stworzyć wizerunek pracodawcy, który przyciągnie do Ciebie nowe twarze? Masz wrażenie, że gdyby więcej osób poznało Twoje oferty pracy, z pewnością chciałoby dołączyć do zespołu? 

Mamy doświadczenie w skutecznym employer brandingu w branży produkcyjnej, technologicznej i kilku innych. Prowadziliśmy działania wizerunkowe nawet w Indonezji i innych częściach świata, z tytułu współpracy z agencją pracy. Nasza pomoc w kreowaniu wizerunku, tworzeniu społeczności pracowników, a także reklamach wspierających rekrutację pomogła pozyskać co najmniej kilkudziesięciu pracowników. 

Zobacz case study.

Chcę zlecić kampanię Google Ads lub Meta Ads

Prowadzimy kampanie Meta Ads i Google Ads, generują wyniki dla klientów z branży e-commerce, usługowej i B2B. Nie jest nam obce układanie lejków sprzedażowych, kampanie produktowe i podłączanie analityki w taki sposób, byś wiedział, skąd czerpiesz największe zyski. 

Tworzymy reklamy i targetujemy każdą z nich po zrozumieniu biznesu klienta. Rozmawiamy z Tobą o tym, jak zazwyczaj zachowują się konsumenci. Razem wypracowujemy rozwiązania, aby nie przepalić ani złotówki. 

Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie pojedynczą kampanię Meta Ads, Google Ads, TikTok Ads, LinkedIn Ads, Twitter Ads lub Pinterest Ads, aby sprawdzić, czy ten kanał będzie dla Ciebie odpowiedni. Przeprowadzimy Cię przez cały okres testu i podsumujemy wyniki. Nie zobowiążemy Cię długoterminową umową, dzięki czemu dynamicznie przeznaczysz budżet w inne miejsce, gdy tylko pojawi się taka potrzeba. 

Czasem zespół ze strony firmy chce zająć się bieżącą komunikacją, więc pomagamy mu uprofesjonalnić się w tym zakresie, a sami przejmujemy dowodzenie nad kampaniami płatnymi. 

Podchodzimy partnersko do każdego biznesu i nie będziemy mydlić Ci oczu. Skontaktuj się z nami i zleć nam kulejący element swojego marketingu.

Chcę wypozycjonować swoją stronę lub sklep internetowy

Pozycjonowanie to strategia długoterminowa. Wymaga cierpliwości, a wynik nigdy nie jest pewny. Znamy przypadki, gdy przed rozpoczęciem współpracy z nami, firmy zostawiały tysiące złotych przez lata, by na koniec dowiedzieć się, że nie przyniosło to żadnych efektów. 

Zawsze proponujemy rozwiązania, które dadzą Ci największe szanse na wzrost. Pozycjonowanie może zadziałać doskonale w strategii długoterminowej, gdy Twój produkt został przetestowany, a oferta przyjęta przez potencjalnych klientów. 

Nie jest to jednak najlepszy sposób, aby pozyskiwać pierwszych użytkowników. Znacznie szybciej sprawdzisz skuteczność oferty np. tworząc pierwsze reklamy płatne. 

Wniosek? Porozmawiaj z nami, a my dokładnie zbadamy Twój biznes i etap, na którym się znajduje, aby zaproponować odpowiedni zakres usług. Tworzymy treści od lat, zarówno pod kątem sklepów internetowych, artykułów blogowych, a także serwisów zewnętrznych.

Opinie

Zadowolonych klientów

“Chcemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Adrianem Prędkiewiczem i firmą Sociends, która od roku 2019 pomaga nam w kreowaniu wizerunku naszej firmy, głównie poprzez media społecznościowe (wiele profili na Facebooku, profil na Instagramie, kanały YouTube). 

Sociends zaangażowne było również w tworzenie treści i obsługę jednej z naszych stron www. Adrian wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo duże zaangażowanie, kompetencje i odpowiedzialność. Na uznanie zasługuje też fakt, że jego reakcja na nasze potrzeby była natychmiastowa. Dzięki wsparciu specjalistów z Sociends udało nam się osiągnąć wysoki poziom rozpoznawalności i utożsamiania nas z profesjonalnym poziomem usług oraz wiarygodność. Polecamy usługi Adriana Prędkiewicza wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę. 

Jacek Eckstein

Marketing Manager, Prosupport Sp. z.o.o.

„Miałem przyjemność pracować z Adrianem ? Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana ?”

Paweł Niedźwiecki

Programista

Portfolio

Proces rozpoczęcia współpracy

Początek współpracy wymaga kilku kroków. Upewnimy się, że mamy wszystkie niezbędne dostępy, a dwie strony rozumieją zakres współpracy. Dzięki temu cały proces przebiegnie sprawnie i bez nieporozumień.

1. Wspólnie wypełniamy Brief i rozmawiamy, by lepiej zrozumieć Twoje wyzwania
2. Wysyłamy dostosowaną ofertę współpracy z indywidualnie dobranymi pakietami
3. Rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i dostosowujemy zakres, wraz z budżetami

3. Dokonujesz płatności za wybrany pakiet i  umówiony zostaje termin pierwszej rozmowy.

4. Udzielasz nam dostępu do swoich kanałów marketingowych (lub pomagamy Ci je utworzyć)
5. Podpisujemy umowę współpracy z jasnymi zasadami
6. Projektujemy czytelny plan działań i konsultujemy go z Tobą, abyś o wszystkim wiedział
7. Odpalamy współpracę
8. Pracujemy na Twoje wyniki i regularnie je raportujemy

Porozmawiajmy o Twoim wyzwaniu

Rozwijaj firmę ze mną

kontakt@adrianpredkiewicz.pl