O mnie

Trudno opisać swoją historię na jednej stronie. Postarałem się jednak odrobinę ją przybliżyć poniżej

Na start 🙂

Chętnie stawiam się w sytuacji pozornie bez wyjścia tylko po to, aby je znaleźć i pokazać, że zawsze są alternatywne rozwiązania. Jeżeli uwiera mnie but, nie wyrzucę go, tylko sprawdzę, co jest w środku. Staram się nieustannie rozwijać empatię, samoświadomość i zdobywać nowe perspektywy podróżując, poznając ludzi i robiąc rzeczy, których się boję. Mam jeden tatuaż, napisałem książkę, zagrałem koncert, przejechałem Islandię na stopa i zrobiłem dużo innych rzeczy, które udokumentowałem na swoich profilach w mediach społecznościowych.

.

.

.

Podstawówka

Na zdjęciu może jestem odrobinę młodszy. W podstawówce w pierwszej kolejności chciałem zostać zawodowym pływakiem. Skończyłem swoją przygodę po zawodach wojewódzkich, w których zdobyłem 3 miejsce. Trzeba było później wybrać – szkoła pływacka lub rezygnacja. Zdecydowałem się zrezygnować.

Następna była piłka nożna. Bardzo kochałem ten sport. Z początku byłem prawym obrońcą, a potem prawym pomocnikiem. Miałem na koncie kilka sukcesów, kilka większych turniejów i bramki.  Skończyłem jednak z piłką w momencie skończenia ze szkołą podstawową. 

Gimnazjum

Okres młodzieńczego buntu, próbowania najróżniejszych rzeczy, szukania swojej drogi i nakierowywania swojej ścieżki zawodowej. 

Przez ponad rok trenowałem sztuki walki, a dokładniej Muai Thai, Boks i Kickboxing. Nagrywałem też rap – udało mi się zagrać nawet koncert.

Interesowałem się psychologią i marketingiem. Zaowocowało to czytaniem około pięćdziesięciu książek rocznie, napisaniem swojej książki (której nigdy nie zamierzam wydać :)) i powolnym przymierzaniem się do założenia bloga. 

Wtedy także po raz pierwszy sprawdziłem się w biznesie kupując i sprzedając w internecie.

 

 

Pierwszy Start-Up w liceum

Przełom gimnazjum i technikum to okres, w którym powstał pierwszy pomysł na start-up mój i mojego najlepszego przyjaciela. Idea była wzniosła, nawet wiele rzeczy wtedy powstało, lecz zabrakło nam doświadczenia i wiedzy. 

Akademia edukacji Menedżerskiej

Pierwszy rok liceum to między innymi zakończony z sukcesem roczny, zgrywalizowany kurs menadżerski dla licealistów. Startowało w nim 1000 osób z całej Polski. Udało mi się uzyskać 4 miejsce. Podczas tego czasu poznałem też wielu wspaniałych ludzi z całej Polski, z którymi przyjaźnię się do dzisiaj.

Jakie mieliśmy panele tematyczne podczas tego kursu?

  • Wzmacnianie przewag konkurencyjnych
  • Zarządzanie kapitałem ludzkim
  • Finansowanie działalności biznesowej
  • Budowanie wizerunku firmy i produktu
  • Międzynarodowe relacje biznesowe

 

 

Gorzów Toastmasters

Nauczyłem się wiele od swoich mentorów i każdego uczęszczającego w kwestii przemówień publicznych, biznesu, życia i innych dziedzin. Niesamowita energia i wsparcie. 

Założenie Gavel Club

Udostępniliśmy młodym osobom z miasta możliwość networkingu, trenowania przemówień publicznych, improwizacji i dobrej zabawy. Objąłem wtedy funkcję prezesa. Klub działał niecałe pół roku, a na każdym spotkaniu (odbywały się co tydzień) odnotowywaliśmy frekwencję od 20 do 40 osób, co bardzo nas cieszyło. Owocowało to jeszcze znacznie później, gdyż do teraz wielu z nas ma ze sobą stały kontakt.

 

 

Założenie bloga

Godzenie pracy, prowadzenia klubu, czytania, startowania w olimpiadach, spotkań z przyjaciółmi, własnych projektów i nauki w liceum nie było łatwe. Najbardziej ucierpiał na tym mój sen.

Zdecydowałem się wtedy założyć też blog, na którym będę dzielił się wiedzą i opisywał naukę, jaką wynosiłem ze swoich doświadczeń. Zanim blog nabrał kształtu, jaki ma teraz, był na początku czysto o tematyce lifestylowej z elementami psychologii i marketingu.

Uznałem, że chciałbym mieć takie swoje miejsce w internecie i padło na własną stronę internetową.

Osiemnastka

W 2015 roku skończyłem 18 lat. Mogłem się wtedy pochwalić już dosyć sporym doświadczeniem. Nieustannie starałem się rozwijać i zdobywać jak największą ilość kompetencji. 

Podejmowałem się także wielu pracy. Zanim rozpocząłem komercyjnie realizować projekty w branży, na początku pracowałem jako magazynier, później ankieter, sprzedawca, recepcjonista, kelner i kierowca. Miało to miejsce jeszcze w liceum po lekcjach lub w nocy. 

 

 

O Krok Od Fortuny

Mniej więcej w podobnym czasie skompletowałem i zarządzałem pracą zespołu z którym zorganizowaliśmy projekt “O Krok Od Fortuny”. Został on jednym z większych podobnego rodzaju cyklem eventów w Polsce uzyskując wyróżnienie od ówczesnego premiera.

Sukces projektu

“O Krok Od Fortuny” był projektem, cyklem wykładów i warsztatów tematycznych przeprowadzonych dla młodych ludzi myślących nad sposobem zarabiania pieniędzy w najbliższej przyszłości. Nasz spot reklamowy dotarł do ponad 100 000 osób, a w wykładach z przedsiębiorcami uczestniczyło ponad 350 osób.

 

 

Nasz zespół 

Projekt był organizowany w ramach inicjatywy, jaką jest Olimpiada “Zwolnieni z Teorii”. Na zdjęciu nasz zespół podczas gali podsumowującej całą edycję w Warszawie.

Szkolenia i liceum 

Podczas nauki w liceum odbyłem także warsztaty z dziennikarstwa i liczne szkolenia. Zdobyłem certyfikaty z przemówień publicznych, zarządzania projektami, a także marketingu internetowego i mediów społecznościowych. Pracowałem także z pierwszymi klientami.

Kończąc liceum otrzymałem nagrodę i wyróżnienie:

“Najbardziej przedsiębiorczy absolwent rocznika 2014 – 2017”

 

Praca z klientami

Po skończeniu szkoły rozpocząłem współpracę z firmą DecorSystem, gdzie uczestniczyłem w pozycjonowaniu, a także tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowej kilku największych sklepów z branży wnętrzarskiej.

Realizowałem także zlecenia z zakresu copywritingu, project managementu, strategii marketingowej, tworzenia strategii komunikacji i prowadzenia marketingu w mediach społecznościowych dla firm z różnych regionów Polski. Z dużą ich częścią dalej współpracuję, co daje obu stronom dużo satysfakcji.

Odbyłem w tym czasie też dwa dłuższe szkolenia międzynarodowe w Chorwacji i na Cyprze.

Obecnie

Pracuję z firmami wnętrzarskimi, biurami nieruchomości, agencjami marketingowymi, organizacjami charytatywnymi, start-upami, agencjami rekrutacyjnymi, firmami z branży IT i przedsiębiorstwami z branży przemysłowej. Szeroki zakres wykonywanych zadań i praca z firmami z różnych branży dały mi umiejętności tworzenia i wdrażania zróżnicowanych, odnoszących sukcesy kampanii marketingowych według oczekiwań rynku. 

Pomagam w zwiększaniu wyników sprzedażowych, opracowywaniu i wdrażaniu strategii marketingowych, obsługiwaniu sklepów internetowych, a także tworzeniu treści, komunikacji marek i szkoleniu zespołów.

      Zobacz też moje profile:

Stwórzmy Swoją część historii

.

Pin It on Pinterest

Share This