fbpx

W czym mogę Ci pomóc

Zakres usług

 

Współpraca z profesjonalistą umożliwi Ci osiągnięcie założonych celów wizerunkowych i biznesowych. Rozwijajmy się razem.

Zajmę się 

Twoim marketingiem

Wykorzystuję wiedzę biznesową, kompetencje reklamowe i doświadczenie w prowadzeniu strategii wraz z marketingiem marek, by zwiększać efektywność działań, ich rentowność, a także osiągać wyznaczone z firmami cele.

zakres usług

Który pomoże Ci osiągnąć efekt

Doradztwo marketingowe

Pomogę Ci stworzyć dokładny plan działań marketingowych, wyznaczyć cele, pozyskiwać leady lub zweryfikować pracę Partnerów. Zadbam o to, by inwestycja w postaci marketingu, zwracała Ci się. Poukładam Twoje procesy marketingowe, pomogę rozdzielić kompetencje i dobrać odpowiednie narzędzia. Obsługa marketingowa

Poprowadzę, wraz z moim zespołem, kanały w social media, reklamy performance (Google Ads, Meta Ads, TikTok Ads, LinkedIn Ads), pozycjonowanie i inne elementy marketingu generując wyniki dla firmy. Zaprojektujemy estetyczną, spójną i kreatywną komunikację doprowadzając Cię do osiągnięcia założonych celów. Pomożemy w analityce, content marketingu, reklamach, kreacji i moderacji.l

Strategia marketingowa & biznesowa

Opracuję z Tobą strategię marketingową na miarę możliwości. Pomogę w zaplanowaniu komunikacji produktów i usług, dopracowaniu oferty, person, propozycji wartości i lejka sprzedażowego. Dobierzemy kanały i ustalimy cele. Znajdziemy nisze i modele biznesowe, które mają największe szanse na powodzenie w Twoim przypadku. Doskonałość operacyjna

Dbam o to, by każdy etap realizacji projektu wykonany był według najwyższych standardów. Dostarczam rezultaty w określonych terminach i komunikuję status prac.

Koncentracja na celach biznesowych

Wiem, jak ważna jest optymalizacja działań marketingowych i dbanie o to, by przynosiły efekt. Prowadzę działania w trosce o realne korzyści dla firmy.

Transparentność

Każde działanie wykonywane jest w sposób transparentny, a dostępy zostają po Twojej stronie. Przedstawiam każdy wynik, analizujemy go i wyciągamy wnioski.

Zaangażowanie w doradztwie i działaniu

Aktywnie doradzam, proponuję i z zaangażowaniem testuję nowe rozwiązania, które dają największe szanse osiągnięcia celów.

Opinie

Zadowolonych klientów

Współpracuje z Adrianem już dwa lata. Adrian wykonuje zlecenia z zakresu copywritingu, content marketingu oraz social media dla naszej agencji oraz dla naszych klientów. Taka współpraca wymaga ogromnego zaufania, które Adrian wypracował na przestrzeni tych lat. Cenie w Adrianie otwartość na nasze pomysły, ale i chęć wyjścia z inicjatywą i zaproponowania własnych, często nieszablonowych rozwiązań. Polecam współpracę z Adrianem i cieszę się, że spotkałem go na swojej zawodowej drodze.

Karol Połubiński

CEO, Agencja Interaktywna Cary.One

“Współpracę z Adrianem poleciła nam znajoma z jednej z firm, z którą współpracujemy i która również korzystała wcześniej z usług firmy Sociends.

Efektem naszych wspólnych działań było wypracowanie strategii komunikacji w mediach społecznościowych, lepsze wyniki i sklep internetowy babybello.pl.

Największe zalety, jakie dostrzegłam to m.in. komunikatywność, otwartość, cierpliwość oraz ogrom wiedzy, jaką posiada, którą potrafi przekazać i pod której jesteśmy wrażeniem. Z przyjemnością polecam i rekomenduję współpracę i kontakt z Adrianem każdej firmie, która podobnie jak my, myśli o reklamie w mediach społecznościowych, strategii i własnym sklepie internetowym. To człowiek łatwy w kontakcie, więc bardzo łatwo znaleźć go w sieci.”

Katarzyna Margan

CEO, Babybello

„Miałem przyjemność pracować z Adrianem 🙂 Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana 🙂”

Paweł Niedźwiecki

Programista

Etapy

Każdej współpracy

strategia & planowanie

Każdy projekt ma swój cel, grupę docelową i potencjalne kanały dotarcia. Zawsze określamy na początku, co jest krótkotrwałym i długotrwałym celem, aby dobrać w największym stopniu dopasowane działania.

efektywne wdrażanie & regularne działania

Sprawna realizacja działań, sprawny kontakt, krótkie raporty w formie week maila lub week calla raz w tygodniu, a także raporty zbiorcze po każdym miesiącu współpracy.

analityka & optymalizacja

Dogłębna i stała analiza osiąganych wyników w komunikacji i reklamach, a także optymalizacja ich w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników przy określonym budżecie. Regularne poprawianie i testowanie sposobów „growth hacking” w celu wypracowywania lepszych wyników.

Zaufali mi

Podczas realizacji działań

Klienci

Porozmawiajmy o Twoim wyzwaniu

Rozwijaj firmę ze mną

kontakt@adrianpredkiewicz.pl