fbpx
Zaznacz stronę

W czym mogę Ci pomóc

Zakres usług

 

Współpraca z profesjonalistami umożliwi nam osiągnięcie założonych celów wizerunkowych i biznesowych. Rozwijajmy się razem.

Zajmiemy się

Twoim marketingiem

Wykorzystuję doświadczenie w prowadzeniu, we współpracy z zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi, działań wizerunkowych, marketingowych i reklamowych w taki sposób, by osiągnąć efektywnie założone cele.

Doskonałość operacyjna

Dbamy o to, by każdy etap realizacji projektu wykonany był według wyznaczonego, wysokiego standardu.

Zaangażowanie w doradztwie i działaniu

Aktywnie doradzam, proponuję i z zaangażowaniem testuję nowe rozwiązania, które dają największe szanse osiągnięcia celów.

Koncentracja na celach biznesowych

Wiem, jak ważna jest optymalizacja działań marketingowych i dbanie o to, by przynosiły efekt. Prowadzę działania w trosce o realne korzyści dla firmy. 

Kreatywność i łamanie schematów

Bez względu na to, czy działasz w e-commerce, przemyśle, branży B2B, czy B2C. Przedstawimy firmę w korzystny sposób i połączymy Cię z klientami, na których Ci zależy. 

Transparentność

Każde działanie wykonywane jest w sposób transparentny, a dostępy zostają po Twojej stronie. Nie boimy przedstawić się żadnego wyniku. 

zakres usług

Który pomoże Ci osiągnąć efekt 

Kreowanie wizerunku

Employer branding, kampania wizerunkowa nowego produktu lub kreowanie marek osobistych? Pomożemy Ci  uzyskać konkretny efekt wizerunkowy.

Marketing w mediach społecznościowych

Prowadzimy profile social media, komunikację, i kampanie reklamowe Ads na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i TikTok wypracowując efekty.

reklamy Facebook Ads i Google Ads

Kampanie reklamowe Social Ads, Google Ads i nie tylko dla firm usługowych, produkcyjnych, hurtowni, producentów, artystów i sklepów internetowych.

strony i sklepy internetowe

Wspieramy w tworzeniu lejków sprzedażowych i stron / sklepów internetowych, które są ich efektem wypracowując wynik określony na początku współpracy.

strategia marketingowa i audyt

Pracujemy nad strategiami marketingowymi, komunikacji, a także planami rocznymi. Pomagamy wyznaczyć cele, określić persony i stworzyć lejki marketingowe, które konwertują.

content marketing

Tworzymy treści kreatywne, do materiałów reklamowych i dla sklepów internetowych pod pozycjonowanie. Realizujemy działania z zakresu copywritingu kreatywnego, sprzedażowego i pozycjonującego w wyszukiwarce.

Consulting

Projektujemy procesy i wspieramy w budowaniu struktur zespołów sprzedażowych i marketingowych w małych i średnich firmach przygotowując je na stabilny wzrost i skalowanie.

Szkolenia dedykowane

Prowadzimy szkolenia dedykowane dla firm, uczelni i szkół w ich siedzibach z zakresu określonego profilem działalności i zakresem usług.

kompleksowe prowadzenie komunikacji

Zajmujemy się kompleksowym planowaniem, realizacją, a następnie monitoringiem i analizą komunikacji marek w internecie, by przekształciły się w „love brands” i zdobywały uznanie użytkowników.

Etapy

Każdej współpracy

strategia & planowanie

Każdy projekt ma swój cel, grupę docelową i potencjalne kanały dotarcia. Zawsze określamy na początku, co jest krótkotrwałym i długotrwałym celem, aby dobrać w największym stopniu dopasowane działania. 

efektywne wdrażanie & regularne działania

Sprawna realizacja działań, sprawny kontakt, krótkie raporty w formie week maila lub week calla raz w tygodniu, a także raporty zbiorcze po każdym miesiącu współpracy.

analityka & optymalizacja

Dogłębna i stała analiza osiąganych wyników w komunikacji i reklamach, a także optymalizacja ich w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników przy określonym budżecie. Regularne poprawianie i testowanie sposobów „growth hacking” w celu wypracowywania lepszych wyników.

Zaufali mi

Podczas realizacji działań

logotypy firmy współpracujące

Porozmawiajmy o współpracy

kontakt@adrianpredkiewicz.pl