fbpx

W czym mogę Ci pomóc

Zakres usług

 

Współpraca z profesjonalistą umożliwi Ci osiągnięcie założonych celów wizerunkowych i biznesowych. Rozwijajmy się razem.

Zajmę się 

Twoim marketingiem

Wykorzystuję wiedzę biznesową, kompetencje reklamowe i strategiczne, a także doświadczenie w prowadzeniu marketingu marek, by zwiększać rentowność firm.

Certyfikat Google Analytics 4

zakres usług

Który pomoże Ci osiągnąć efekt

Doradztwo marketingowe

Pomogę Ci stworzyć dokładny plan działań marketingowych, wyznaczyć cele, pozyskiwać leady lub zweryfikować pracę Partnerów. Zadbam o to, by inwestycja w postaci marketingu, zwracała Ci się. Poukładam Twoje procesy marketingowe, pomogę rozdzielić kompetencje i dobrać odpowiednie narzędzia. 

Obsługa marketingowa

Poprowadzę, wraz z moim zespołem, kanały w social media, reklamy performance (Google Ads, Meta Ads, TikTok Ads, LinkedIn Ads), pozycjonowanie i inne elementy marketingu generując wyniki dla firmy. Zaprojektujemy estetyczną, spójną i kreatywną komunikację doprowadzając Cię do osiągnięcia założonych celów. Pomożemy w analityce, content marketingu, reklamach, kreacji i moderacji.

l

Strategia marketingowa

Opracuję z Tobą strategię marketingową na miarę możliwości. Pomogę w zaplanowaniu komunikacji produktów i usług, dopracowaniu oferty, person, propozycji wartości i lejka sprzedażowego. Dobierzemy kanały i ustalimy cele. Znajdziemy nisze i modele biznesowe, które mają największe szanse na powodzenie w Twoim przypadku. 

Wdrożenia AI w marketingu i sprzedaży

Zastosowanie sztucznej inteligencji (AI) w marketingu i sprzedaży staje się nie tyle opcją, co koniecznością. Jeżeli chcesz, by Twoja firma pozostała konkurencyjna, działała szybciej, a ludzie nie poświęcali czasu na bezwartościowe czynności, skorzystaj z mojej pomocy. Doradzam w zakresie AI (sztucznej inteligencji), prowadzę dedykowane szkolenia dla firm, dobieram narzędzia i kieruję wdrożeniem w działach marketingu i sprzedaży.

Jaki masz cel?

Chcę zacząć działania marketingowe w internecie

Masz firmę ale pierwsze działania marketingowe w internecie jeszcze przed Tobą? Chciałbyś wprowadzić na rynek nową markę? Potrzebujesz doradcy, który nie tylko wykona dla Ciebie działania reklamowe w wybranych kanałach ale doradzi, które mają sens?

Pomogę Ci w znalezieniu przewag konkurencyjnych i tych w komunikacji. Przeanalizuję Twoją branżę, rynek i dostosuję kanały, wraz z zakresem działań i budżetem, do konkretnej sytuacji. Zapytam Twoich klientów, co jest dla nich ważne. Zbuduję strategię, która pomoże Ci zwiększyć udział w swojej niszy.

Tworzyłem dziesiątki strategii. Wiele współpracujących z nami marek budowaliśmy marketingowo, strategicznie i reklamowo od samego początku, a doświadczenie i praktykę uzupełniam wiedzą. Studiuję zarządzanie na Akademii Leona Koźmińskiego (najlepszej uczelni biznesowej w Europie Środkowo – Wschodniej). Jestem certyfikowanym specjalistą Google Analytics. Ukończyłem również certyfikowane kursy z zakresu strategii, tworzenia i zarządzania produktem, lean canvas, design thinking.

Chcę poukładać obecne działania marketingowe

Prowadzisz działania marketingowe ale nie jesteś pewny, czy mają sens? Czujesz, że z obecnego budżetu można wycisnąć więcej? Nie wiesz, czy warto zainwestować więcej środków? A może chciałbyś uzyskać informację zwrotną na temat prowadzonych obecnie kampanii reklamowych Meta Ads, LinkedIn Ads, Google Ads, TikTok Ads lub pozycjonowania? Specjalizuję się w modelowaniu i realizacji rentownego marketingu.

Przeanalizuję Twoje działania podczas specjalistycznego audytu i porównam z informacjami w strategii. Przyjrzę się komunikacji i analityce. Wskażę Ci elementy, które można poprawić i pokażę, jak to zrobić. Zaproponuję Ci plan, w którym zagospodarujemy Twój budżet marketingowy zwiększając szanse powodzenia.

Wykonam audyt Twoich umów z obecnymi wykonawcami i stanu ich wykonania. Opowiem Ci o dobrych praktykach przy zlecaniu kampanii.

Ponad 6 lat działam w branży marketingowej wykonując z sukcesami, na przestrzeni tego czasu, projekty w zakresie copywritingu, strategii, komunikacji i prowadzenia profili (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, Pinterest), pozycjonowania, realizowania kampanii performance (Meta Ads – Facebook i Instagram, LinkedIn Ads, Google Ads, TikTok Ads), tworzenia foto i wideo, marek osobistych, influencerów, sklepów internetowych, stron, a także wsparcia w zakresie analitycznym.

Chcę zbudować markę osobistą

Większość influencerów nie ma pojęcia, jak wykorzystać swój czas, a chwilę później nikt już o nich nie pamięta. Nie potrafi przenieść zainteresowania (np. profilem na instagramie) na społeczność i biznes.

Nie bądź jak współczesny, bezrobotny, influencer na 5 minut. Zaplanuj swoją drogę, przewagi, komunikację, potencjalnych partnerów i tematykę contentu na przestrzeni czasu.

Przemyśl drogę od zdobywania rozpoznawalności wokół swoich treści, przez tworzenie zaangażowanej społeczności, dobieranie odpowiednich współpracy, wprowadzanie produktów na rynek i budowanie długotrwałej, stabilnej ścieżki zawodowej.

Pracowałem nad markami osobistymi i tworzeniem influencerów w Polsce wśród przedsiębiorców, Indonezji, a także na Ukrainie. Wspierałem doradczo w projektach marek osobistych artystów i specjalistów. Wiele z nich do dziś cieszy się zainteresowaniem i przychodem, gdy o ich kolegach “z branży” już nikt nie pamięta.

Chcę lepiej mierzyć rentowność marketingu w firmie

Uzbrajam marketing w liczby poprzez dobieranie wskaźników (np. CAC, LTV), dostosowanie narzędzi analitycznych i pomocniczych (np. Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Hotjar, LinkedIn Insight Tag, Piksel Meta, Piksel TikTok).

Przygotowuję dla Ciebie proces analityczny wraz z dashboardem (tablicą wyników) online, w której widzisz opłacalność i wpływ poszczególnych działań na Twoją markę. Dowiesz się, jaką rolę pełni np. kanał na YouTube, Fanpage na Facebooku, czy kampania Google Ads. Wspieraj swoją intuicję i podejmuj decyzje w oparciu o jakościowe dane.

Ułożyłem kilka działów marketingu i sprzedaży tworząc procesy, wyciągając wartościowe wskaźniki i poprawiając decyzje managementu za pomocą dostarczanych danych. Dobraliśmy odpowiednie osoby do zespołu, zaprojektowaliśmy kanały komunikacji z innymi działami. Wykonaliśmy i wdrożyliśmy procesy związane z codziennymi obowiązkami osób we wspomnianych działach.

Wiem, jak łączyć biznes z marketingiem i danymi, których dostarcza. Policzmy razem wyniki z Twojego marketingu i reklam.

Chcę zlecić konkretny element marketingu

Jeżeli chciałbyś zyskać rzetelnego Partnera w działaniach marketingowych, któremu zależy na wynikach Twojej firmy, dobrze trafiłeś. Razem ze swoim zespołem wykonujemy każde działanie w zgodzie z najlepszymi praktykami współpracy w branży.

Dobrymi praktykami natomiast dzielę się na swoim podcaście, TikToku, Reelsach i Shortsach na YouTube, aby edukować rynek i zwiększać edukację każdej osoby, która zleca (lub realizuje) marketing.

Zerknij na nasze case studies w Sociends.

Jakie usługi nam zlecisz?

  • Strategia marketingowa i biznesowa
  • Komunikacja (FB, IG, TikTok, Twitter, LinkedIn, Pinterest)
  • Performance (Meta Ads, TikTok Ads, LinkedIn Ads, Pinterest Ads, Twitter Ads)
  • Content & SEO (tworzenie treści tekstowych, foto, wideo, materiałów graficznych, pozycjonowanie)
  • Analityka internetowa
  • Doradztwo marketingowe

Wystarczy, że odezwiesz się do mnie i porozmawiamy.

Doskonałość operacyjna

Dbam o to, by każdy etap realizacji projektu wykonany był według najwyższych standardów. Dostarczam rezultaty w określonych terminach i komunikuję status prac.

Koncentracja na celach biznesowych

Wiem, jak ważna jest optymalizacja działań marketingowych i dbanie o to, by przynosiły efekt. Prowadzę działania w trosce o realne korzyści dla firmy.

Transparentność

Każde działanie wykonywane jest w sposób transparentny, a dostępy zostają po Twojej stronie. Przedstawiam każdy wynik, analizujemy go i wyciągamy wnioski.

Zaangażowanie w doradztwie i działaniu

Aktywnie doradzam, proponuję i z zaangażowaniem testuję nowe rozwiązania, które dają największe szanse osiągnięcia celów.

Opinie

Zadowolonych klientów

“Chcemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję z przebiegu dotychczasowej współpracy z Adrianem Prędkiewiczem i firmą Sociends, która od roku 2019 pomaga nam w kreowaniu wizerunku naszej firmy, głównie poprzez media społecznościowe (wiele profili na Facebooku, profil na Instagramie, kanały YouTube). 

Sociends zaangażowne było również w tworzenie treści i obsługę jednej z naszych stron www. Adrian wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje bardzo duże zaangażowanie, kompetencje i odpowiedzialność. Na uznanie zasługuje też fakt, że jego reakcja na nasze potrzeby była natychmiastowa. Dzięki wsparciu specjalistów z Sociends udało nam się osiągnąć wysoki poziom rozpoznawalności i utożsamiania nas z profesjonalnym poziomem usług oraz wiarygodność. Polecamy usługi Adriana Prędkiewicza wszystkim, którzy podobnie jak my cenią sobie solidne partnerstwo w biznesie. Życzymy sukcesów mając nadzieję na dalszą owocną współpracę. 

Jacek Eckstein

Marketing Manager, Prosupport Sp. z.o.o.

W pełni polecam współpracę. Niesamowita wiedza, kompetencje i odpowiednie podejście do klienta – nawet laika jak ja. Doradzają od samego początku patrząc bardzo szeroko na firmę jej działalność. Dobierają narzędzia do klienta co jest mu realnie potrzebne i da najszybciej najlepsze efekty.

Wojciech Szczugieł

CEO, Aerovirtual

„Miałem przyjemność pracować z Adrianem ? Sam jako programista posiadam doświadczenie w pracy z różnymi specjalistami konsultingu. Jednak o Adrianie śmiało mogę powiedzieć tak… Jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu i przede wszystkim co cenie u specjalistów nie zależnie od profesji, Adrian podchodzi do zadań zawsze przygotowany z konkretnym i przemyślanym wcześniej planem działania! Jak dla mnie nic dodać nic ująć aby więcej tak przygotowanych specjalistów a byśmy mniej tracili czasu na poprawki nie mówiąc o tym jak szybko dzięki takim osobą można osiągnąć konkretne wyniki! Zdecydowanie Polecam Adriana ?”

Paweł Niedźwiecki

Programista

Współpracuje z Adrianem już dwa lata. Adrian wykonuje zlecenia z zakresu copywritingu, content marketingu oraz social media dla naszej agencji oraz dla naszych klientów. Taka współpraca wymaga ogromnego zaufania, które Adrian wypracował na przestrzeni tych lat. Cenie w Adrianie otwartość na nasze pomysły, ale i chęć wyjścia z inicjatywą i zaproponowania własnych, często nieszablonowych rozwiązań. Polecam współpracę z Adrianem i cieszę się, że spotkałem go na swojej zawodowej drodze.

Karol Połubiński

CEO, Agencja Interaktywna Cary.One

Bardzo profesjonalne podejście do każdego zadania, wiele cennych wskazówek na przyszłość. Efekt końcowy zaskoczył nawet tak wymagającego klienta jak ja. Na pewno wrócę z nowymi zadaniami!

Piotr Lisowski

Właściciel, Pracownia Projektowa Archimag

„Polecam współpracę z panem Adrianem! Wysoka komunikatywność, kreatywność i szybka realizacja. Młody strateg marketingowy z dużym doświadczeniem, jestem bardzo zadowolony.”

Damian Nowak

Właściciel i wspólnik, NZOZ Allmed s.c.

Etapy

Każdej współpracy

strategia & planowanie

Każdy projekt ma swój cel, grupę docelową i potencjalne kanały dotarcia. Zawsze określamy na początku, co jest krótkotrwałym i długotrwałym celem, aby dobrać w największym stopniu dopasowane działania.

efektywne wdrażanie & regularne działania

Sprawna realizacja działań, sprawny kontakt, krótkie raporty w formie week maila lub week calla raz w tygodniu, a także raporty zbiorcze po każdym miesiącu współpracy.

analityka & optymalizacja

Dogłębna i stała analiza osiąganych wyników w komunikacji i reklamach, a także optymalizacja ich w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników przy określonym budżecie. Regularne poprawianie i testowanie sposobów „growth hacking” w celu wypracowywania lepszych wyników.

Zaufali mi

Podczas realizacji działań

Portfolio

Porozmawiajmy o Twoim wyzwaniu

Rozwijaj firmę ze mną

kontakt@adrianpredkiewicz.pl