fbpx

Kampanie facebook ads

Jeżeli chciałbyś w pełni wykorzystać możliwości reklamowe na Facebooku, Instagramie i w sieciach partnerskich, dobrze trafiłeś. Zacznij trafiać celnie do swoich klientów.

Kampanie Facebook Ads oparte o szczegółowe targetowanie użytkowników

Pewnie posiadasz dane na temat swoich użytkowników. Dzięki eksperckiej wiedzy jestem w stanie po rozmowie z Tobą trafić dokładnie do nich, celnie interesując ich produktami lub usługami firmy. 

Skuteczne działania remarketingowe

Jeżeli nie wiesz jak trafić do użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili Twój sklep internetowy lub stronę, koniecznie się zgłoś! Wykorzystaj możliwości zaawansowanej reklamy na Facebooku i uzyskać efekty. 

Wygodny model rozliczeń i pewność efektów

Ustalimy wygodny dla obu stron model rozliczeń, a Ty uzyskasz dokładny raport z każdego podjętego działania. Wszystkie elementy zostaną wytłumaczone w prosty sposób.

Dlaczego kampanie

Facebook Ads?

Kampanie Ads w mediach społecznościowych to obecnie jeden z najskuteczniejszych kanałów reklamowych. Oczywiście jeżeli korzystamy z niego prawidłowo! Odpowiednio zoptymalizowane kampanie Facebook Ads pozwalają trafić ze swoją ofertą do dokładnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców lub budować świadomość marki w Polsce i poza granicami. 

Szeroki zakres wykonywanych zadań i praca z firmami z różnych branży dały mi umiejętności tworzenia i wdrażania zróżnicowanych kampanii marketingowych według oczekiwań rynku.

Zaufali mi

Firmy, z którymi miałem lub mam obecnie okazję współpracować.

Kampanie efektywnościowe Ads w Social Media

Kampanie Facebook Ads to sposób, aby trafić do swojej grupy odbiorców zarówno na Facebooku jak Instagramie. Wystarczy, że opowiesz mi o swojej grupie docelowej, przekażesz niezbędne dostępy i ustalimy model rozliczeń. Następnie zaprojektuję i wdrożę kampanie marketingowe, które według sprawdzonych schematów wypracują Twój efekt.

Zajrzyj też na blog

Kanban – Praktyczne wykorzystanie systemu

Kanban – Praktyczne wykorzystanie systemu

Kanban, o którym chciałbym powiedzieć to system, który jest jednym z odłamów metodyk zwinnych Agile. Pozwala on stosunkowo łatwo zarządzać poszczególnymi etapami projektu dbając o wykonanie danego zadania w określonym czasie i zapobiegając marnowaniu zasobów....

Ustalmy szczegóły

Krótka rozmowa pozwoli nam zweryfikować, jakie rozwiązania mają szanse wypracować dla firmy najlepszy efekt biznesowy krótkoterminowo i długoterminowo. Zaproponuję dopasowane rozwiązania, które dają największe szanse na sukces produktów w sklepie internetowym lub usług.