fbpx
Czas czytania: 3 minut

Wielu z nas ma problem z wyborem swojej ścieżki kariery. Jeżeli już wydaje nam się, że wybraliśmy, to nie wiemy jak ona dokładnie wygląda. Razem z zespołem stwierdziliśmy, że rozwiążemy ten problem tworząc projekt „ O Krok Od Fortuny ”. Projekt w ramach olimpiady „Zwolnieni  z Teorii”. Daliśmy warunki i możliwości rozwoju wszystkim ludziom. Zaprosiliśmy ludzi sukcesu, którzy na naszych spotkaniach opowiadają o swojej drodze, swoim dniu, pracy, obowiązkach i wyrzeczeniach jakie musieli podjąć żeby dojść do swojej fortuny. Każdy może zadać pytanie i jest pewność, że otrzyma odpowiedź. Jeżeli starczy czasu.12166791_1148291581866056_1823925676_n


 

Fortuna to nie tylko pieniądze, które mamy na kontach i samochody którymi jeździmy. Fortuna to też rodzina, super środowisko i ogólny sukces życiowy. To spojrzenie w lustro rano i możliwość powiedzenia sobie bez mrugnięcia „Jestem szczęśliwy”. Każdy z nas chciałby do tego dojść. Bez względu na to, jak bardzo by siebie oszukiwał, że nie.


Szkoła już dawno nie daje bezpieczeństwa

Nie chodzi też szczególnie o wybór studiów, czy szkoły średniej. To często zarzucają naszej wizji ” O Krok Od Fortuny „. Chodzi o wybór pracy marzeń i podjęcia decyzji propo sposobu zarabiania pieniędzy w przyszłości. Chodzi o szczęście. Szkoła już dawno nie daje bezpieczeństwa. System jest całkowicie nieaktualny, a to co liczyło się za czasów naszych rodziców, teraz zupełnie traci na wartości.  Skupiamy się na tym, żeby zachęcać młodych ludzi, żeby robili jak najwięcej po lekcjach. Szkoła sama w sobie nic nam nie gwarantuje. Dopiero to, co robimy poza nią. Wielu ludzi w naszym wieku tego nie rozumie. Szkoda, żeby poświęcali się całe życie, żeby zdobywać najlepsze oceny, a później z rozczarowaniem weszli w prawdziwy rynek. Rynek, na którym nie będzie dla nich miejsca.

Przedstawi Wam to nasz spot #2:

Następne spotkanie już 29 stycznia! Pierwsze spotkanie już za nami. Jesteśmy zadowoleni z wysokiej frekwencji. Ludzie w naszym wieku są z natury leniwi. Z tym również staramy się walczyć. Lenie nic nie osiągają. Udawanie, że coś robicie nie robi z Was ludzi sukcesu. Cieszy nas, że Ci, którzy nie są przyszli na nasze spotkanie z chęcią rozwoju. W Gorzowie trudno takich znaleźć. Jesteśmy dumni. Póki co parę zdjęć. Filmik z pierwszego spotkania będzie dostępny już niedługo w sieci. Wtedy zaktualizuję wpis.

IMG_8688 IMG_8647IMG_8675IMG_8716IMG_8718IMG_8725

 

I nie wypada przypomnieć naszego pierwszego spotu, który osiągnął liczbę odbiorców na poziomie ponad  90 000 i liczbę odtworzeń filmu na poziomie ponad 20 000. Link do Facebooka:

Link do spotu #1

 

A pod tymi linkami przeczytacie jedne z ciekawszych artykułów o ” O Krok Od Fortuny ” w lokalnej prasie:

Link 1

Link 2

Zapraszamy na spotkania 29 stycznia i 5 lutego.

Link do wydarzenia

Zapraszamy do wspierania naszej idei. Każdy z nas ma wielki wpływ na życie innych ludzi. Starajmy się sprawić, żeby było niezwykłe. Każdy z nas może wiele osiągnąć, jeżeli tylko będzie wystarczająco mocno tego chciał i zapracuje na to. Możesz wziąć się za siebie i świadomie kreować przyszłość albo mocno się rozczarować swoją beznadziejną sytuacją za kilka, kilkanaście lat. Wybór należy do Ciebie. Jak zawsze.

12168982_1148306895197858_1496338913_o